2. sezonu ile gündeme yeniden gelen dizi; Who Killed Sara'nın konusu nedir?

İlk sezonu martta yayınlanan ve ikinci sezonu geçtiğimiz günlerde seyirci ile buluşan Who Killed Sara? dizisi hakkında detaylar... Dizinin konusu nedir? IMDb puanı kaçtır? Oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...

2. sezonu ile gündeme yeniden gelen dizi; Who Killed Sara'nın konusu nedir?
Editör: Senem Kara
20 Mayıs 2021 - 00:45

WHO KILLED SARA DİZİSİ HAKKINDA

İlk kez 24 Mart 2021 tarihinde seyirci ile buluşan ve bir Netflix orijinal dizisi olan Who Killed Sara 2. sezonunu arayı çok açmadan yayınladı.
19 Mayıs 2021 tarihinde yeni bölümleri yayınlanan Who Killed Sara'nın ilk sezonunun 10 bölümden oluştuğu bilinmektedir.
Yönetmenliğini David Ruiz'in yaptığı, senaryosunu Jose Ignacio Valenzuela, Rosario Valenzuela ve Jean Pierre Fica'nın yapmış olduğu dizinin yaratıcısı da yine Jose Ignacio Valenzuela'dır.
Suç, dram aynı zamanda gizem türünde olan Who Killed Sara IMDb puanı ise 7.6 olarak belirlenmiştir. Orijinal adı Quien Mato a Sara olan Netflix Meksika dizisinin başrollerinde ise Xiemana Lamadrid, Diana Mercado Armenta, Manolya Cardona, Ana Dominguez ve Juan Carlos Remolina gibi isimler yer almaktadır.

WHO KILLED SARA KONUSU

Kız kardeşinin öldürülmesi sonucunda haksız yere suçlanan ve suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışan Alex diğer yandan intikamını almaya çalışmaktadır.
Gerçek suçluyu bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak olan Alex, Rodolfo'nun CEO'luğa atanma töreninde ise Lazcona ailesine karşı ilk hamlesini yapmıştır. Kendisini Avcı olarak tanıtan Diana ise bu konuda ona yardım teklifinde bulunmuştur.
Ayrıca Cesar'ın 18 yıl önce olanları ve Sara'ya ne olduğunu Elisa'ya anlatmaması üzerine Elisa, cevap bulamadığı soruları bu sefer de Alex'e sormuştur.
Diğer yandan Mariana'ya gönderilen ve işlenen suçu hatırlatan ürpertici bir şey gönderilmiştir. Elisa'nın Alex'in evine gizlice girmesi ve Rodolfo'nun Alex'i ziyareti üzerine Sara'nın ölümü ile ilgili bir ayrıntı ortaya çıkmıştır.

WHO KILLED SARA OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

2. sezonu yayınlanan Who Killed Sara'nın oyuncu kadrosu ve oyuncuların canlandırmış oldukları karakterler şu şekildedir:


YORUMLAR

  • 0 Yorum