Acun Ilıcalı eğitim sektörüne girdi; Hangi üniversitede bölüm açtı?

Acun Ilıcalı, eğitim sektörüne girdi. Acun Ilıcalı hangi üniversitede bölüm açtı? Bölümler nelerdir?

Acun Ilıcalı eğitim sektörüne girdi; Hangi üniversitede bölüm açtı?
Editör: Özden Özmen
24 Mayıs 2021 - 21:00
İş insanı Acun Ilıcalı, medya sektörünün dışında da görülüyor. Eğitim sektörüne giren Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi’nde eğitim verecek bölümler açtı.

ACUN ILICALI EĞİTİM SEKTÖRÜNE ADIM ATTI

Acun Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi’ndeAcun Medya Akademi” adında bir bölüm açtığını duyurdu. “Hayalin İşin Olsun” mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi, 7 Haziran 2021’de Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak'ta eğitime başlayacak. Sınırlı sayıda açılan kontenjan için başvuru işlemlerini tamamlayan adaylar Acun Medya‘dastaj yapma imkanı bulacaklar.
Acunmedya Akademi’deki eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler, Türkiye’de ve tüm dünyada geçerli olan Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması’nı almaya hak kazanacaklar.


ACUN MEDYA AKADEMİ’DE HANGİ BÖLÜMLER VAR?

Hayalin İşin Olsun” mottosuyla yola çıkan Acunmedya Akademi’de “Televizyon, Dijital ve Gastronomi” bölümlerinde uzman isimler eğitim verecek.
ACUNMEDYA AKADEMİ BÖLÜMLERİ
Televizyon Bölümü
İleri Televizyonculuk Eğitimi
Dijital Bölümü
Dijital İçerik ve Yayıncılık Eğitimi
Sosyal Medya Reklamcılığı Eğitimi
Google Reklamcılığı Eğitimi
CRM ve Salesforce Eğitimi
Gastronomi Bölümü
Profesyonel aşçılık eğitimi
Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi
Prochef Eğitimi

ACUN MEDYA AKADEMİ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Acun Medya Akademi’ye başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan linke tıklayarak gerekli olan başvuru adımlarını tamamlayarak başvuruda bulunabilirler. Adaylar https://acunmedyaakademi.com/ linkine tıkladıktan sonra sağ üstte bulunan “hemen başvur” butonuna basarak adımları izleyip başvurularını tamamlayabilirler.
ACUN ILICALI KİMDİR?
Tam adı Ali Acun Ilıcalı olan iş insanı 29 Mayıs 1969’da Edirne’de doğdu. Türk televizyoncu, sunucu, girişimci ve yapımcı olan Ilıcalı, televizyon kanalları TV8 ve TV8,5'un, dijital platformda yayın yapan EXXEN’in de sahibidir. ABD, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan dâhil dünyadaki pek çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunan, dünyanın önde gelen televizyon kanallarına prodüksiyonlar yapan ve çalıştığı kanallara yayın stratejileri geliştiren Acun Medya Grubu'nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.YORUMLAR

  • 0 Yorum