After Life 3. sezon çekimleri başladı! İlgiyle takip edilen dizinin konusu nedir? Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler kimlerdir?

İlk iki sezonu büyük beğeni toplayan ve yüksek IMDb puanına sahip olan After Life hakkında detaylar haberimizde... İyi okumalar...

After Life 3. sezon çekimleri başladı! İlgiyle takip edilen dizinin konusu nedir? Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler kimlerdir?
Editör: Senem Kara
20 Nisan 2021 - 06:00
Sevenlerine müjde! After Life 3. sezon çekimleri başladı! İlk sezonunda sakin ve naif bir hikaye ile gönüllere taht kurmayı başaran After Life dizisi için Netflix resmi bir açıklama yaptı ve yeni bölümlerin yakın zamanda seyirci ile buluşacağını duyurdu. 
İngiliz komedyen Ricky Gervais'in senaryolaştırdığı ve aynı zamanda başrolünde yer aldığı dizinin 2. sezonu ise 24 Nisan'a seyirci ile buluşmuştu. 
2. sezonu ile büyük beğeni toplayan ve geçtiğimiz dönemlerde 3. sezon için onay alan dizi After Life IMDb puanı ise 8.4 olarak belirlenmiştir. 
Uzunluğu ile izleyiciyi sıkmayan After Life bölümleri ise genellikle 30 dakika civarındadır. Hem yeni başlayacaklara hem de 3. sezonu bekleyenlere iyi seyirler… 

AFTER LIFE KONUSU 

After Life konusu, ana karakter olan Tony'nin süper güç olarak tanımladığı öfke dolu Bunalımı iş arkadaşlarını fazlasıyla etkilemektedir. Bu süreç içerisinde ise Tambury Gazetesi'nde yeni bir yazar işe başlamıştır. 
Ancak diğer yandan Tony, kaybedecek bir şeyi olmadığı gerekçesi ile eroin kullanmayı düşünmektedir. Yeğenine bakıcılık yapan Tony aynı zamanda Sandy ile bir bağ kurmayı başarmıştır. 
Ayrıca kendisine bir arkadaş tutan Tony'nin katıldığı komedi kulübündeki ziyafet bir anda tuhaf bir şekilde işlemeye başlamıştır. Bir hemşire Tony'ye ağzının payını fazlasıyla vermiştir. 
Diğer yandan Tony, Matt'in kendisine önermiş olduğu ve tanımadığı biri ile çıkma fikrini reddetmiştir. Ancak Tony beklenmeyen bir şekilde birisinden özür dilemiştir. 
Tüm bu olaylar yaşanırken Brian, Tony ve diğer arkadaşlarını bir haber vermek amacıyla toplamayı başarmıştır. Matt ise oğlunun okulu ile olumsuz bir telefon görüşmesi yapmıştır. 
Ana karakter Tony, mutlu olabilmek için ya da sefil bir yaşantı sürmemek için çaba göstermektedir ancak geç kalmış olsa da destekçilerine teşekkür etmeyi ihmal etmemiştir. 

AFTER LIFE OYUNCU KADROSU 

After Life başrolünde yukarıda değindiğimiz gibi dizinin senaristi Ricky Gervais yer almaktadır. Diğer After Life oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ise şu şekildedir:
●    Ricky Gervais- Tony
●    Tom Basten- Matt
●    Tony Way- Lenny
●    Mandeep Dhillon- Sandy 
●    Diane Morgan- Kath
●    Ashley Jensen- Emma
●    Kerry Godliman- LisaYORUMLAR

  • 0 Yorum