Aksiyon ve macera filmi arayanlara tavsiye; Nasıl Süper Kahraman Oldum filminin konusu nedir?

Netflix'te en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Nasıl Süper Kahraman Oldum filmi hakkında detaylar... Filmin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Aksiyon ve macera filmi arayanlara tavsiye; Nasıl Süper Kahraman Oldum filminin konusu nedir?
Editör: Senem Kara
15 Temmuz 2021 - 18:30

NASIL SÜPER KAHRAMAN OLDUM FİLMİ HAKKINDA

Nasıl Süper Kahraman Oldum Netflix bünyesine 9 Temmuz 2021 tarihinde eklenmiş olan bir Netflix orijinal içeriğidir. Aksiyon ve macera türü ile dikkatleri çeken yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başaran filmin toplamda 1 saat 41 dakika sürdüğü görülmektedir.
Ayrıca orijinal adı Comment je suis devenu süper-heros olan Nasıl Süper Kahraman Oldum adlı filmin Belçika ve Fransa ortak yapımı olduğu bilinmektedir.
Diğer yandan yönetmen koltuğunda Douglas Attal’ın oturduğu filmin senaryo ekibinde ise yine Douglas Attal ile birlikte Gerald Bronner ve Cedric Anger yer almaktadır.
Oyuncu kadrosunda ise Vimala Pons, Pio Marmai, Benoit Poelvoorde, Farid Afifi ve Swann Arlaud gibi isimlerin yer aldığı Nasıl Süper Kahraman Oldum IMDb puanının ise 5.9 olarak belirlendiği görülmektedir.

NASIL SÜPER KAHRAMAN OLDUM KONUSU

Süper kahramanlar ile insanların beraber yaşamış olduğu dünyada yalnız bir polis, birtakım süper güçleri ortaya çıkarmak adına işinde iyi olan bir dedektif ile iş birliği yapmaktadır.
Netflix top 10 listesinde yer alan Nasıl Süper Kahraman Oldum filminin konusu hakkında detaylar şu şekildedir…
İnsanlar ile birlikte yaşayan süper kahramanlar yaşamış oldukları dünya da asimile olmuşlardır ve ünlü olmak istemektedirler.
Diğer yandan yalnızca ölümlü kişilere süper güçler verdiği bilinen bir ilaç tüm şehre yayılmaya başlamaktadır ancak Schaltzman ile Moreau bu olayı daha önceden birer süper kahraman olan Callista ve Monte Carlo’nın destekleri ile araştırmaya başlamışlardır.
Peki ama araştırma sırasında Moreau’nun geçmişinin ortaya çıkması ile karmakarışık bir hal alan soruşturma da sonuç ne olacak?
Pek çok kişinin heyecanla izlemiş olduğu Nasıl Süper Kahraman Oldum filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

NASIL SÜPER KAHRAMAN OLDUM OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Aksiyon ve maceranın eksik olmadığı Nasıl Süper Kahraman Oldum filminde yer alan oyuncular şu şekildedir:
Pio Marmai – Gary Moreau / Titan
Leila Bekhti – Callista
Vimala Pons – Lieutenant Cecile Schaltzmann
Farid Afifi – Pompier
Swann Arlaud – Naja
Mehdi Boudina – Alex
Sofyan Boudouni – Youtuber
Cartman Cartman – Lorenzi
Bojesse Christopher –
Clovis Cornillac – GigamanYORUMLAR

  • 0 Yorum