AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı; Harf notları ne zaman açıklanacak?

Büyük bir merakla beklenen İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı. 02-10 Ocak 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak gerçekleşen final sınavlarına katılan on binlerce öğrenci, AUZEF sınav sonuçlarını heyecanla bekliyordu. AUZEF final sonuçları açıklandı. Peki harf notları ne zaman açıklanacak?

AUZEF final sınavı sonuçları açıklandı; Harf notları ne zaman açıklanacak?
Editör: Özden Özmen
16 Ocak 2021 - 12:25
AUZEF güz dönemi final sınavları 02-10 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılmıştı. Bugün açıklanan sınav sonuçları sonrası öğrencilerin güz dönemi not ortalaması belli olmuş olacak. AUZEF Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin tarafından yapılan açıklamada, 2021 AUZEF sınav sonuçlarının açıklandığı bildirilirken sorgulama ekranının da erişime açıldığı ifade edildi. Dekan Levent Şahin, harf notlarının belli olacağı tarihle ilgili de bilgi verdi.
 

AUZEF FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANDI

Öğrencilerin İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınavlarına ilişkin heyecanlı bekleyişi son buldu. AUZEF Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin, AUZEF final sınav sonuçlarının açıklandığını ve sorgulama ekranının erişime açıldığını duyurdu. Öğrenciler 02 Ocak 2021 - 10 Ocak 2021 tarihleri arasında çevrim içi (online) olarak yapılan güz dönemi bitirme sınavlarına yoğun bir katılım göstermişti.

Final sınavlarının son bulmasının ardından öğrenciler geri sayıma başlamıştı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) vize sonuçları dönem ortalamasını %40 oranında etkilerken finaller ise %60 oranında etki edecek.İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF SONUÇLARI AÇIKLANDI
Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ve öğrencilerle sürekli etkileşimde bulunan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin, bitirme sınav sonuçlarının açıklandığını da yine sosyal medya hesabından duyurdu.

Dekan Levent Şahin yaptığı açıklamada, AUZEF bitirme sınavı sonuçlarının açıklandığını ve sorgulama ekranının da erişime açıldığını belirtti. Ayrıca Dekan Şahin, harf notlarına ilişkin de bilgi verdi. Şahin'in verdiği bilgiye göre harf notları Salı günü açıklanacak.

 

AUZEF BİTİRME SINAVI SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) öğrencileri sınav sonuçlarını https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden öğrenebilirler.YORUMLAR

  • 0 Yorum