AUZEF vize sınavı sonuçları açıklandı; Sonuçlar nasıl öğrenilir?

Büyük bir merakla beklenen İstanbul Üniversitesi AUZEF vize sınavı sonuçları açıklandı. Çevrim içi olarak gerçekleşen ara sınavlara (vize) katılan on binlerce öğrenci, AUZEF sınav sonuçlarını merak ve  heyecanla bekliyordu. AUZEF vize sonuçları açıklandı. AUZEF sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

AUZEF vize sınavı sonuçları açıklandı; Sonuçlar nasıl öğrenilir?
Editör: Özden Özmen
12 Mayıs 2021 - 13:22
AUZEF Bahar Dönemi vize sınavları çevrimiçi olarak gerçekleşmişti. Bu dönem farklı bir yol izleyen AUZEF, sistemdeki sınav tanımlamasını her sınav için bir tarih ve saat belirleyerek yapmıştı.

AUZEF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Bugün açıklanan sınav sonuçları sonrası 2021 AUZEF sınav sonuçları sorgulama ekranını da erişime açıldı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) vize sonuçları dönem ortalamasını %40 oranında etkilerken finaller ise %60 oranında etkileyecek

AUZEF FİNAL SONUÇLARI AÇIKLANDI

Öğrencilerin İstanbul Üniversitesi AUZEF vize sınavlarına ilişkin heyecanlı bekleyişi son buldu. AUZEF Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin, AUZEF vize sınav sonuçlarının açıklandığını ve sorgulama ekranının erişime açıldığını duyurdu. Öğrenciler 2020-2021 Bahar yarıyılı çevrim içi (online) olarak yapılan ara sınavlarına yoğun bir katılım göstermişti.
Vize sınavlarının son bulmasının ardından öğrenciler geri sayıma başlamıştı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) vize sonuçları dönem ortalamasını %40 oranında etkilerken finaller ise %60 oranında etki edecek.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AUZEF SONUÇLARI AÇIKLANDI

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ve öğrencilerle sürekli iletişim halinde olan İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Dekanı Prof. Dr. Levent Şahin, ara sınav (vize) sonuçlarının açıklandığını da yine sosyal medya hesabından duyurdu.
Dekan Levent Şahin yaptığı açıklamada, AUZEF vize sınavı sonuçlarının açıklandığını ve sorgulama ekranının da erişime açıldığını belirtti
AUZEF VİZE SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) öğrencileri sınav sonuçlarını https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden öğrenebilirler.
 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum