Belediye, üniversite ve birçok kuruma KPSS'li KPSS'siz personel alınacak; işte o kurumlar

Birçok kamu kurum ve kuruluşlarına personel alınacak. Personel alım ilanı yayımlayan kurumlar haberimizde…

Belediye, üniversite ve birçok kuruma KPSS'li KPSS'siz personel alınacak; işte o kurumlar
Editör: Özden Özmen
02 Nisan 2021 - 18:00
KPSS’li KPSS’siz personel alacak olan kurumlar hangileridir? 2021 memur alımları ve boş kadrolar nelerdir? İş arayan veya kamuda çalışmak isteyen vatandaşlar personel ilanlarını takip etmeye devam ediyor.

BELEDİYE VE ÜNİVERSİTELERE MEMUR ALIMI

Belediye ve üniversiteler tarafından yayımlanan KPSS’li KPSS’siz personel alım ilanları şu şekilde;
Mustafa Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde istihdam edilecek olan 20 personel, sözleşmeli hemşire olarak kurum bünyesinde görevlendirilecek. KPSS şartı bulunmayan başvurular 2 Nisan'da sona eriyor.
Safranbolu Belediyesi 8 Personel Alımı
Safranbolu Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre en az 60 KPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecek. Toplam 8 personel alınacak olup, personeller Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri olarak görev yapacak. Adaylar başvurularını 26 - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar yapabilirler.
Muğla Belediyesi Memur Alımı
Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne KPSS 50 ve 60 puanlarla en az lise mezunu 171 personel alınacak. Adaylar başvurularını 25 Mayıs 2021 - 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapacak. İkamet şartı olmayan başvurular için boy ve kilo ölçümü yapılacak. Bu nedenle adayların şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor.

ÇEŞİTLİ KURUMLARA MEMUR ALIMI YAPILACAK

Rekabet Kurumu 30 Personel Alımı
Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanına göre Rekabet Kurumu’na toplam 30 personel alımı gerçekleştirilecek. Adayların başvurularını 29 Mart - 9 Nisan 2021 tarihleri arasında yapması gerekiyor.
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Memur Alımı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, en az lise mezunu ve 55 KPSS puanı olan adayların başvurabilecekleri personel ilanı yayımladı. İlana göre alınacak olan personeller sözleşmeli olarak görev yapacak. Adaylar başvurularını 3 Nisan 2021'e kadar yapabilecekler.
Yaylakent Belediyesi Zabıta Memuru Alımı
Çankırı Yaylakent Belediyesi tarafından zabıta memuru ilanı yayımlandı. İlana göre alınacak 1 personel kadrolu memur olarak görev yapacak. Tek kişilik kontenjan için başvurular 14 Nisan 2021 - 16 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak.
Aksaray Ortaköy Belediyesi Memur Alımı
Aksaray Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 personel alınacak. Adaylar tek kişilik kontenjan için 6 Nisan 2021 -  8 Nisan 2021 tarihinde başvuruda bulunabilirler.YORUMLAR

  • 0 Yorum