Belediyeler KPSS puanıyla zabıta memuru alımına devam ediyor; başvuru şartları nelerdir?

KPSS puanıyla alım yapan kurum ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile alım yapacak olan kurumlardan biri de Beykoz Belediye Başkanlığı. Beykoz Belediyesi zabıta memuru alım ilanı şartları nelerdir? Hangi belediyeler zabıta memuru alacak?

Belediyeler KPSS puanıyla zabıta memuru alımına devam ediyor; başvuru şartları nelerdir?
Editör: Özden Özmen
17 Mayıs 2021 - 23:00
Belediyeler bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı gerçekleştirecek.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.
Zabıta Memuru; 50 kişi - Erkek -  Herhangi bir Ön Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSS P93 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru; 5 kişi - Kadın - Herhangi bir Ön Lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSS P93 puanına sahip olmak.

KONYA KARAPINAR BELEDİYESİ ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Zabıta Memuru; 7 kişi - Erkek/Kadın - Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P93 puanına sahip olmak.

İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Zabıta Memuru;  10 kişi - Erkek/Kadın - Fakültelerin; Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru; 10 kişi - Erkek/Kadın - Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Adalet Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az KPSS P93 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru; 10 kişi - Erkek/Kadın - Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise veya dengi) mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSSP94 puanına sahip olmak.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum