Birçok kuruma KPSS'li KPSS'siz memur alımları yapılacak; işte o kurumlar

Kamu kurum ve kuruluşlarında memur olarak görev yapmak isteyen vatandaşlar için güncel iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İşte en az 55 KPSS puanıyla veya KPSS’siz personel alımı gerçekleştirecek olan kurumların listesi…

Birçok kuruma KPSS'li KPSS'siz memur alımları yapılacak; işte o kurumlar
Editör: Özden Özmen
01 Nisan 2021 - 18:01

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli ya da kadrolu yüzlerce personel alımı gerçekleşecek. Birçok kurum farklı pozisyonlarda memur alım ilanı yayımladı.

2021 NİSAN AYI MEMUR ALIMLARI

2021 yılı Nisan ayında kamu kurum ve kuruluşlarının yayımladığı personel alım ilanlarından bazıları şunlar;
Pamukkale Üniversitesi Personel Alımı
Üniversite personel alımları kapsamında devam eden şehir hastanesi personel alımı, sağlık personeli alımı, sözleşmeli personel alımı ve teknikeri alımı ilanları duyurulurken; Denizli iş ilanları kapsamında yeni bir süreç başladığı açıklandı. 22 Mart 2021 tarihli ilanın; duyuru tarihinden itibaren başvuru süreci başladığı beyan edildi. Her aday en geç 5 Nisan 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabilir. Toplam 51 personel alınacak.
Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız Personel Alımı
Türkiye Maarif Vakfı personel alımı başvuru kılavuzu yayımladı. Kılavuza göre 25 kişi istihdam edilecek olup, başvurular online olarak gerçekleştirilecek. Başvurular için K olmamakla birlikte özel şartlar bulunmaktadır. Başvurular 25 Nisan 2021 tarihine kadar yapılabilecek.
Marmara Üniversitesi Memur Alımı
Marmara Üniversitesi memur alımları; 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak istihdam edilecek olup duyuruya göre sözleşmeli personel olarak görevlendirilecek.

KPSS ŞARTLI VE KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI

VGM 81 Güvenlik Görevlisi Alımı
Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olarak kamu hizmet veren Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 81 personel alımı yapılacak. Adayların 2020 KPSS - Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden veya KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Online yapılacak olan başvuruların son tarihi 2 Nisan 2021.
BDDK İdari Personel Alımı
BDDK farklı unvan ve niteliklerde olmak üzere 12 idari personel alımının kadrolu memur alımı dahilinde yapılacak. Başvurular 29 Mart 2021 saat 14:00’dan tarihinden itibaren başvurularını tamamlayacak olup; son başvuru tarihi ise 9 Nisan 2021 saat 16:00'da sona erecek.
KTÜ Sözleşmeli Personel Alımı
Karadeniz Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre üniversitede görevlendirilecek 20 personel alınacak. En az lise mezunu olması gereken adaylar, başvurularını 5 Nisan - 19 Nisan 2021 tarihlerinde yapabilirler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum