Blacklist 8. sezon tarihi belli oldu mu? Sevilen dizinin yeni sezonu hakkında detaylar nelerdir?

Yüksek IMDb puanı ile dikkat çeken ve uzun bir süredir seyirci ile buluşan Blacklist dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? IMDb puanı kaçtır? 8. sezon tarihi belli oldu mu? Detaylar haberimizde...

Blacklist 8. sezon tarihi belli oldu mu? Sevilen dizinin yeni sezonu hakkında detaylar nelerdir?
Editör: Senem Kara
29 Nisan 2021 - 03:00

BLACKLIST DİZİSİ HAKKINDA 

Blacklist dizi ilk olarak 2013 yılında seyirci karşısına çıkmış bir Amerikan dizisidir. NBC'nin yanı sıra Netflix aracılığı ile de izlenebilen dizinin polisiye, suç, gizem ve dram türlerinde olduğu bilinmektedir. 
Bölümleri ortalama kırk dakika süren dizinin yapımcılığını Jon Bokenkamp üstlenirken yönetmenliğini ise Joe Carnahan ile Jacr Alexander yapmaktadır.
Şu an yedi sezonundan oluşan dizinin yeni sezonunun ise 2021 yılında geleceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Blacklist IMDb puanı ise 8.0 olarak belirlenmiştir. 

BLACKLIST DİZİSİ KONUSU

Blacklist dizi konusu dünyanın en çok arananlar listesinde yer almakta olan bir suçlunun, Raymond Reddington'un yaşadıklarını anlatmaktadır. 
Blacklist dizisinin ana karakteri Raymond Reddington yıllardır aranmakta olan bir suçludur. Ancak bir gün kendi isteği sonucunda FBI'a teslim olmuştur. Her ne kadar teslim olsa da işlemiş olduğu suçlar nedeni ile serbest kalması mümkün değildir. 
Ancak Raymond Reddington hapis yatmak istemediği için FBI'a bir teklifte bulunmuştur. Ana karakterin teklifine göre ise kendinin özgürlüğü karşısında daha önceden hazırlamış olduğu suçlular listesini FBI'a verecek ve bu suçluların yakalanması için onlara yardım edecektir. 
Ancak Raymond Reddington'un isteği bu kadarı ile sınırlı değildir ve bir başka şart olarak FBI çalışanı olan Elizabeth Keen ile çalışmak istemektedir. 
FBI ise bu suçlunun şartlarını kabul eder ve Raymond Reddington ile Elizabeth Keen suçluları yakalamaya başlarlar. 

BLACKLIST OYUNCU KADROSU 

Uzun süredir devam eden ve izleyici tarafından sevilen dizinin başrol oyuncuları James Spader ve Megan Boone'dur. 
Ancak diğer Blacklist oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekildedir:
●    Raymond Reddington- James Spader 
●    Elizabeth Keen- Megan Boone
●    Donald- Diego Klattenhoff
●    Tom- Ryan Eggold
●    Harold- Harry Lennix
●    Aram- Amir Arison
●    Samar- Mohzan Marno
●    Dembe- Hisham Tawfiq
BLACKLIST 8. SEZON TARİHİ BELLİ Mİ? 
Yedinci sezonu koronavirüs nedeni ile yarım kalan ve yedinci sezon on dokuzuncu bölüm ile sezon finali yapmak zorunda kalan Blacklist 8. sezonu meraklıları tarafından merak edilmektedir. 
Netflix'te de yayınlanan dizinin yayıncıları dizinin sekizinci sezonunun onay aldığını ve yeni bölümlerin 2021 yılı içerisinde yayınlanacağı duyurmuştur.YORUMLAR

  • 0 Yorum