Blu TV'nin merakla beklenen dizisi Yeşilçam'ın konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır?

Dönem dizisi olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Yeşilçam dizisi, yayınladığı fragman ile en çok merak edilen dizilerden biri olmuştur. Peki dizinin konusu nedir, başrolleri kimlerdir ve yayın tarihi belli olmuş mudur? İşte detaylar...

Blu TV'nin merakla beklenen dizisi Yeşilçam'ın konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır?
Editör: Senem Kara
27 Şubat 2021 - 13:10
Özel yayın platformlarından olan Blu TV geçtiğimiz günlerde yeni bir dizinin geleceğini duyurmuştu. Geçen süreç içerisinde oyuncu kadrosu ve diğer teknik detayları yoluna koyan Blu TV Yeşilçam adını verdiği dizinin fragmanını ise yayınladı. 
Başrollerinde son zamanların çıkış yapan oyuncularından Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun bulunduğu Yeşilçam dizisinin geniş oyuncu kadrosu ise hala merak edilmektedir. 
Ayrıca yönetmen koltuğunda oturan başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın imzasını taşıyan Yeşilçam dizisi, Blu Tv'nin ilk dönem dizisi olarak bilinmektedir ve 2021 yılında seyirci ile buluşmak için gün saymaktadır. 

BLU TV'DE YAYINLANACAK OLAN YEŞİLÇAM DİZİSİNİN KONUSU 

Yeşilçam konusu, 1960 yıllarında ortaya çıkmış olan Yeşilçam filmlerinin ortaya çıkış zamanını konu almaktadır. 60'lı yılların Türkiye'sinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam sinemasının bir yapımcısının ayakta kalma hikayesini anlatacak dizi, tanıtımında ise 1960'lı yıllardaki düzenlenmiş olan bir Yeşilçam film galasından görkemli ve nostaljik sahneleri seyirci ile paylaşmıştır. 

YEŞİLÇAM DİZİSİ OYUNCU KADROSU 

Yeşilçam oyuncuları ise dikkat çekici isimlerden oluşmuştur. Örneğin dizide her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam sayesinde adeta küllerinden yeniden doğan sinema aşığı yapımcıya hayat verecek kişi Çağatay Ulusoy'dur. 
Ayrıca Çağatay Ulusoy haricinde bir diğer başrol olan Afra Saraçoğlu, Yeşilçam'ın kapısını gerçek bir sanatçı olabilmek için çalan genç ve güzel Tülin Saygı'yı canlandıracaktır. 
Yeşilçam dizisinin dikkat çeken bir diğer ismi Selin Şekerci ise Yeşilçam'ın gözde isimlerinden olan Mine Cansu'ya hayat verecektir. 
Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan diğer başarılı isimler ise Ayta Sözeri,Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Bora Akkaş, Özgür Çevik, Yetkin Dikinciler, Altan Erkekli ve Selin Kahraman olarak bilinmektedir. 

BLU TV'NİN İDDİALI YEŞİLÇAM DİZİSİ HAKKINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA

"Blu TV, Yeşilçam dizisinin ilk tanıtımını iftiharla sunar! Yeşilçam'ın altın çağında küllerinden doğan bir prodüktörün hikayesi… Usta yönetmen Çağan Irmak'ın yönettiği, Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu Yeşilçam, yakında sadece Blu TV'de!" 
MERAKLA BEKLENEN DİZİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU? 
Yayınlanan fragman ardından Yeşilçam dizisi ne zaman soruları da sorulmaya başlanmıştır. Ancak yukarıda da belirtildiği üzere Yeşilçam dizisi yakında izleyici ile buluşacaktır. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler… YORUMLAR

  • 0 Yorum