BluTV 2021'e Hazır! Yepyeni İçerikler Ekleniyor…

Masum, Çıplak, Saygı gibi dizilerle kendinden bolca bahsettiren BluTV, 2021 yılına da hazır gözüküyor. Birbirinden güzel ve sağlam içeriklerle 2021 yılı içerik duyuruları yapıldı. Çağatay Ulusoy’dan, Doğu Demirkol’a kadar geniş bir kadro oluşturan BluTV’nin 2021 içeriklerini sizin için inceledik.

BluTV 2021'e Hazır! Yepyeni İçerikler Ekleniyor…
Editör: Zeynep Sözen
14 Ocak 2021 - 11:15

2020 yılında BluTV tarafından yayınlanan Çıplak ve Saygı dizileri büyük rağbet görmüştü. Daha önce de Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Sıfır Bir gibi diziler üreten BluTV, Masum dizisini de Netflix’e vermişti. 2020 yılında toplamda 10 bin saatlik bir içerikle izleyiciyle buluşan BluTV, 2021 için 15 bin saatlik bir içeriğe erişmeyi planlamış durumda.

Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı

Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yapacağı Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı 1960 yıllarında Yeşilçam hikayesine ışık tutuyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı yapım, BluTV’nin 2021 için amiral gemisi olacak.

HİÇ

Sera, Semih Varol, Uzun Makarna ve Doğanay adlı fenomenlerin yer aldığı bu yapımda, üniversiteye alışmaya ve okumaya çalışan öyküleri anlatılacak. HİÇ yapımının koltuğunda ise Sıfır Bir dizisinden tanıdığımız ekip yer alıyor.

Diğer BluTV Yapımları

Okan Bayülgen’e ait Renkli Rüyalar Oteli yapımı da BluTV ekranlarında devam edecek. Bunun yanı sıra Bonkis adında bir yapımda, Deniz adında bir kadının hikayesi anlatılacak. Senaryosunu kendi yazdığı dizide başrol olacak olan Deniz Tezuysal’a eşlik edecek oyuncularsa Sergen Deveci, Öykü Naz Altay ve Vildan Atasever olacak. Derya Alabora, Bülent Emin Parlak ve Algı Eke’nin yer alacağı Acans yapımında ise kafası karmakarışık olmuş bir ajans başkanının öyküsünü izleyeceğiz.

Bartu Ben yapımının izlenme oranlarının yüksek olması sebebiyle, benzer bir yapım daha hazırlanıyor. Senaryosu ve başrolünü Doğu Demirkol’un üstlendiği Doğu yapımı BluTV 2021 takvimi içerisinde yer alıyor. Acemi bir yazarın bir güney kentinde aşka tutulmasını konu alan Saklı yapımı da yeni içerikler arasında yer alıyor.

Var Olan Diziler Devam Ediyor

Sokağın Çocukları dizisi üçüncü sezonuyla BluTV ekranlarında yer alacakken, Aynen Aynen dizisi de beşinci sezonuyla ekrana gelecek. Beğeniyle takip edilen Pavyon yapımının da ikinci sezonu BluTV’de olacak. İbrahim Selim’in hazırlayıp sunduğu BOOM by İbrahim Selim yapımı da sadece BluTV’ye özel olarak yayınlanacaklar arasında yer alıyor.

Kişiye özel deneyim sunan BluTV’de tüm dizi, film ve belgeselleri izlemek için üyelik bedeli aylık 9.90 TL olmakla birlikte, bu fiyatın yıllık aboneliklere özel olduğunu belirtmekte fayda var.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum