Camdaki Kız dizisi gündemi sarsmayı başardı! Camdaki Kız hakkında detaylar nelerdir?

Tanıtımları ile dikkat çekmeyi başaran Camdaki Kız bugün yayınlanmaya başladı. Peki Camdaki Kız hakkında detaylar nelerdir? Kimin kitabından senaryolaştırılmıştır? Konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır? İşte detaylar...

Camdaki Kız dizisi gündemi sarsmayı başardı! Camdaki Kız hakkında detaylar nelerdir?
Editör: Senem Kara
08 Nisan 2021 - 23:28
Geçen hafta yayınlanması beklenen ancak bu hafta yani 8 Nisan Perşembe günü izleyici karşısına çıkan Camdaki Kız dizisi yayınlandığı an itibari ile sosyal medyada konuşulmaya başlandı. 
Twitter da gündem olan ve ilk sahneleri ile izleyicileri etkilemeyi başaran dizi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Kitapları ile ses getiren ve kitaplarının farklı dizilere uyarlanması ile birçok kişinin tanıdığı bir isim olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun yazdığı kitaptan uyaralanan dizi usta oyuncu kadrosu ile de beğenileri toplamayı başardı. 

CAMDAKİ KIZ KONUSU 

Gülseren Budayıcıoğlu'un aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız konusu güzeller güzeli Nalan'ın hayat hikayesine tanıklık etmemizi sağlıyor. 
Sıcakkanlı ve herkesin sevdiği bir kız olan Nalan, ailesinin tek çocuğudur ve olabildiğince el bebek gül bebek büyütülmüş üzerine titrenmiş bir kızdır. 
Hayatını büyük bir zenginlik içinde geçiren ve en iyi okullardan derece ile mezun olmayı başarmış Nalan, özellikle annesinden psikolojik şiddet görerek büyütülmüştür. 
Ancak Nalan'ın hayatı Türkiye'nin en büyük otellerine sahip olan Koroğlu ailesinin şirketinde mimar olarak çalışması ile birden bire değişecektir.
Gerçek aşkın kendisini gelip bulacağını düşünen Nalan, bir anda kendisini Koroğlu ailesinin oğlu Sedat Koroğlu ile evlilik arifesinde bulmuştur. 
Sedat ve Nalan'ın geçmişlerinden saklamış oldukları karanlık sırlardan birbirleri sayesinde uzaklaşması, umut ile masalsı bir yolculuğa el ele çıkmaları işlense de sonunda her ikisini de farklı gerçekler beklemektedir. 

CAMDAKİ KIZ OYUNCU KADROSU

Camdaki Kız oyuncu kadrosunda ilk çıkan haberlere göre Sedat Koroğlu'na Uraz Kaygılaroğlu can verecekti ancak daha sonra yapılan açıklamaya göre Sedat Koroğlu'nun Kırmızı Oda'da oyunculuğu ile dikkat çeken müzisyen Feyyaz Şerifoğlu'nun olacağı duyurulmuştur. 
İşte Camdaki Kız oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:
●    Burcu Biricik - Nalan
●    Feyyaz Şerifoğlu- Sedat 
●    Devrim Yakut- Gülcihan
●    Hande Ataizi- Cana
●    Feri Baycu Güler- Döndü 
●    Nur Sürer- Feride 
●    Şerif Erol- Adil
●    Hamza Yazıcı- Tako
●    Merve Polat- Billur
●    Nihal Menzil- Hafize 
●    Selma Ergeç- Selen
●    Tuğrul Tüfek- Levent
●    Tamer Levent- RafetYORUMLAR

  • 0 Yorum