Bugün

Çerez Politikası

Bu Gizlilik Politikası; Kafakalem tarafından www.kafakalem.com internet haber ve kültür sanat sitesinin gizlilik konusunda ki düstur, uygulama ve tutumlarını okuyucusuyla paylaşmak ve bilgilendirmek amacıyla hazırlandı
Kafakalem internet haber ve kültür sanat sitesi ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının gizliliklerini özenle koruma altında tutar, muhafaza eder, Bu çerçevede Kafakalem sitemizin benimsediği gizlilik politikalarını açıklıyoruz ki kullanıcılar bu şartları kabul etmiş olurlar.
GİZLİLİK POLİTİKASI
Kafakalem internet haber ve kültür sanat sitesi; siteyi kullanan, ziyaret eden ve ürün ile hizmetlerinden faydalananların kişisel bilgilerini bünyesinde barındırır. Kafakalem; adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgileri barındırır. Kullanıcıların şifre, kullanım alışkanlıkları, davranışları hakkında bilgi toplamaz. Çeşitli veri sayaçları tarafından elde edilen bilgiler kapsam dışında olmakla birlikte bu bilgilerin hiçbirisi ticari amaçla kullanılamaz.
Sitemize kayıt olduğunuzda isim, soyisim, email adresi, kullanıcı adı gibi bilgiler talep edilir. Bu bilgiler gizlilik içerisinde koruma altında tutulur. Bu bilgiler ile Kafakalem sitemizde kayıt olmanız durumunda ziyaretçi değil kullanıcı olarak siteyi kullanabilirsiniz. Bu durumda sizlere ait olan kullanım bilgileri site bünyesinde barındırılabilir. Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.
www.kafakalem.com sitesinde barındırılan ziyaretçi ve kullanıcı kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.