Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Bir Eksik filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Netflix'in en çok izlenen ve sevilen filmleri arasına girmeyi başaran Bir Eksik filmi hakkında detaylar nelerdir? Bir baba ve küçük kızının yaşamına tanık olunan filmin oyuncuları kimlerdir, IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Bir Eksik filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
24 Haziran 2021 - 20:00

BİR EKSİK FİLMİ HAKKINDA

Bir Eksik filmi 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan bir Netflix orijinal içeriğidir. Toplamda 1 saat 49 dakikadan oluşan Bir Eksik Netflix kütüphanesine eklendiğinden beri ise en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başarmıştır.
Yönetmen koltuğunda Paul Weitz’in oturmuş olduğu Bir Eksik filminin senaryosunu ise Paul Weitz ile Dana Stevens kaleme almıştır.
Ayrıca orijinal adı Fatherhood olan filmin oyuncu kadrosunda Melody Hurd, Kevin Hart, Lil Rel Howery, DeWanda Wise, Alfre Woodard gibi isimler yer almaktadır.
Dram ve komedi türünde izleyicinin karşısına çıkan Bir Eksik IMDb puanının ise 6.7 olarak belirlendiği görülmektedir. Bir baba ve kızının yaşamına yakından tanık olmak isteyenlere şimdiden iyi seyirler…

BİR EKSİK KONUSU

Bir Eksik orijinal adı ile Fatherhood filminin konusu heyecanlı bir babanın, kızının hayata gelmesinin hemen ertesi gününde karısını kaybetmesi ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşatmaktadır.
Kızının doğumunun ardından karısını beklenmedik bir şekilde kaybeden baba Matthew Logelin her ne kadar karısının ölümü üzerine sarsılsa da kızını tek başına büyütmeye kararlıdır.
Dul kalmayı dert etmeyen ve kızını yalnız başına büyütmeye çalışan Matthew’in daha önce karşılaşmadığı bir dünyada kızı ile ilişkilerini anlatan bu filmi mutlaka izlemelisiniz…

BİR EKSİK FİLMİ OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenilen Bir Eksik filmi oyuncuları ve karakterleri şu şekildedir:
Kevin Hart – Matthew Logelin
Melody Hurd – Maddy Logelin
Alfre Woodard – Marian
Lil Rel Howery – Jordan
DeWanda Wise – Swan
Anthony Carrigan – Oscar
Paul Reiser – Paul
Deborah Ayorinde – Liz Logelin
Teneisha Collins – Tessa
BİR EKSİK FİLM YORUMLARI
Babalar Günü’ne özel yayınlanan ve yayınlandığı günden beridir Netflix top 10 listesindeki yerini korumayı başaran Bir Eksik filmi, konusu ve oyuncuların başarıları nedeniyle daha uzun süre konuşulacağa benzemektedir.
İzleyiciler üzerinde derin etkiler bırakan hatta gözyaşlarına neden olan film Netflix’in en iyi filmlerinden biri olarak değerlendirilmektedir.
Ayrıca ebeveynliğe değinen filmin eğlenceli yönlerinin de bulunması ile birlikte izleyicilerin hem ağlamasına hem gülmesine sebep olan Bir Eksik ailece izlenebilecek filmler arasında yerini almıştır.YORUMLAR

  • 0 Yorum