Gündemde yer alan bir dizi; StartUp'ın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Suç ve gerilim türünde izleyici karşısına çıkan StartUp dizisi yeniden gündeme gelmeyi başardı. Peki ama StartUp dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Gündemde yer alan bir dizi; StartUp'ın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
12 Haziran 2021 - 23:45

STARTUP DİZİSİ HAKKINDA

Netflix gündeminde yer alan StartUp dizisi ilk olarak 2016 yılında Crackle adlı bir platformda izleyici karşısına çıkmıştır. Toplamda üç sezondan ve otuz bölümden oluşan dizinin türünün ise gerilim ve suç olduğu bilinmektedir.
Oyuncu kadrosunda Sherlock Holmes dizisinden aşina olduğumuz Adam Brody’nin yanı sıra Edi Gathegi, Martin Freeman, Ron Perlman, Otmara Marrero, Mira Sorvino, Ashley Hinshaw, Addison Timlin, Tony Plana ve Jared Wofford gibi isimler yer almaktadır.
Ayrıca yönetmenliğini Ben Ketai’nin, senaryosunu ise yine Ben Ketai ile Nate Crocker ve Josh Corbin’in yapmış olduğu StartUp IMDb puanının 8.0 olarak belirlendiği bilinmektedir.

STARTUP DİZİSİ KONUSU

Bir Haitili Amerikalı çete lordunun, çaresiz durumda kalan bir bankacının ve bir Kübalı Amerikalı hackerin birlikte çalışmak zorunda kaldıkları dizinin detayları şu şekildedir…
Bahsi geçen bankacı, Haitili Amerikalı çete lordu ve Kübalı Amerikalı bir hacker istemeden ve farkında olmadan birlikte çalışmak zorunda kalmışlardır.
Bu üçlünün bir araya gelme sebebi ise kara para aklamak amacıyla kripto paradan faydalanmaktır. Ancak bankacının parayı saklaması gerekmektedir. 
Diğer yandan Haitili Amerikalı çete lordunun isteği ise yasal olmaktır. Ancak Kübalı Amerikalı olan bilgisayar korsanının aklında bir plan vardır ve bu plan paranın geleceğini komple değiştirecek türdendir. 
Bir grup girişimcinin bir araya geldiği ancak bir hayli zorlandıkları bu macerada neler yaşayacaklarına mutlaka tanık olmalısınız… StartUp dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler...
STARTUP DİZİ OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER
Yüksek IMDb puanı ile dikkat çeken ve yeniden gündeme gelmeyi başaran StartUp oyuncuları şu şekildedir:
Adam Brody – Nick Talman
Edi Gathegi – Ronald Dacey
Otmara Marrero – Izzy Morales
Martin Freeman – Phil Rask
Ron Perlman – Wes Chandler
Addison Timlin – Mara Chandler
Mira Sorvino – Rebecca Stroud
Ashley Hinshaw – Taylor
Tony Plana – Mr. Morales
Jared Wofford – Frantz
STARTUP 4. SEZON YAYINLANACAK MI?
Sevilen dizinin yukarıda bahsedildiği gibi üç sezon ve otuz bölümden oluştuğu bilinmektedir.
Ancak 4. sezon hakkında kesin bir açıklama olmadığı bilinmektedir. Ayrıca yeni sezonun gelmeyeceği ön görülmektedir.YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Murat
    3 ay önce
    Düzeltme: "Oyuncu kadrosunda Sherlock Holmes dizisinden aşina olduğumuz Adam Brody’..." Adam Brody değil Martin Freeman olacak.