Gündemde yer alan bir film; Komiser Grom Veba Doktoru filminin konusu nedir?

Rus yapımı bir film olan ve en çok izlenen filmler arasında yerini alan Komiser Grom Veba Doktoru filmi hakkında detaylar... Macera ve aksiyon türünde olan filmin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Gündemde yer alan bir film; Komiser Grom Veba Doktoru filminin konusu nedir?
Editör: Senem Kara
11 Temmuz 2021 - 22:00

KOMİSER GROM VEBA DOKTORU FİLMİ HAKKINDA

İlk kez 8 Nisan 2021 tarihinde Rusya’da vizyona giren ve orijinal adı Mayor Grom: Chumnoy Doktor olan Komiser Grom Veba Doktoru filmi aksiyon ve macera türünde bir filmdir.
Toplamda 2 saat 16 dakikadan oluşan filmin senaryosu Vladimir Besedin ve Evgeny Eronin tarafından kaleme alınmıştır ayrıca yönetmen koltuğunda ise Oleg Trofim oturmaktadır.
Oyuncu kadrosunda Lyubov Aksyonova, Tikhon Zhiznevsky, Aleksei Maklakov, Sergei Goroshko, Dmitry Chebotaryov ve Aleksandr Seteykin gibi isimlerin yer aldığı Komiser Grom Veba Doktoru IMDb puanı ise 6.5 olarak belirlenmiştir.
7 Temmuz 2021 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenen ve en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başaran Komiser Grom Veba Doktoru filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

KOMİSER GROM VEBA DOKTORU FİLMİ KONUSU

Major Grom: Plague Doktor adlı çizgi roman serisinden uyarlanan aksiyon ve macera filminin konusu şu şekildedir…
Polis Binbaşı Igor Grom, St. Petersburg’da suçlulara karşı etkili tutumu ile tanınmaktadır. Fakat bu durum Veba Doktoru’nun maskesindeki birinin ortaya çıkması sonucunda tamamıyla değişmiştir.
Çünkü kanunsuzluk vebasıyla hasta olduğunu ilan etmesinin ardından para ve yüksek statü nedeni ile cezadan kaçmakta olan insanlar öldürülerek tedaviye başlanmıştır.
Bu yaşananlar sonucunda ise Igor, sonucu St. Petersburg’un kaderini belirleyecek olan soruşturmada çeşitli zorluklar ile karşı karşıya kalmıştır.

KOMİSER GROM VEBA DOKTORU OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Tikhon Zhiznevsky – Major Igor Grom
Lyubov Aksyonova – Yulia Pchelkina
Aleksei Maklakov – Colonel General Fedor Prokopenko
Aleksandr Seteykin- Dmitry “Dima” Dubin
Sergei Goroshko – Sergei Razumovsky
Dmitry Chebotaryov – Oleg Volkov
Mikhail Evlanov – Evgeny Strelkov
Kyivstoner – Booster Ignat
Oleg Chugunov – Aleksei ‘Lyosha’ Makarov
Anton Bogdanov 
Nikita Kologrivy 
Oisel More Despaigne YORUMLAR

  • 0 Yorum