Gündemde yer alan bir mini dizi; Paranoid'in konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Netflix gündeminde yer alan Paranoid dizisi hakkında detaylar... Mini dizinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Gündemde yer alan bir mini dizi; Paranoid'in konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
26 Haziran 2021 - 17:00

PARANOID DİZİSİ HAKKINDA

Gündemde yerini alan 2016 yapımlı Paranoid dizisi ilk kez 22 Eylül 2016 tarihinde bir İngiliz kanalı olan ITV’de izleyici karşısına çıkmıştır.
Gizem, dram ve suç türünde olan ve hala ilgiyle takip edilen Paranoid dizisinin senaryosu ve yönetmenliğini pek çok başarılı yapıma imza atan Billy Gallagher üstlenmiştir.
Bir mini dizi olan ve bölümlerinin yaklaşık olarak 45 dakika uzunlukta olduğu bilinen Paranoid dizi kaç sezon diye baktığımızda bir sezondan oluştuğunu görmekteyiz.
Ayrıca oyuncu kadrosunda yine iddialı yapımlarda yer alan Indira Varma’nın yanı sıra Robert Glenister, Neil Stuke, Dino Fetscher, Christiane Paul, Anjli Mohindra gibi isimlerde yer almaktadır ve IMDb puanının ise 6.7 olarak belirlendiği görülmektedir.

PARANOID DİZİSİ KONUSU

Küçük çocuğu ile parka giden bir annenin vahşi bir şekilde öldürülmesini konu alan Paranoid dizisinin detayları şu şekildedir…
Çocuk parkında cinayete kurban giden bir kadının öldürülmesi üzerine davayı araştırmak için görevlendirilen Bobby Day, Alec Wayfield ve Nina Suresh dava üzerine çalışmalara başlamışlardır ve davaya dair ilginç notlar almaktadırlar.
Ancak bu cinayet olayını çözmek dedektiflerin beklediklerinden daha zor geçecektir çünkü hem olay anında parkta birçok insan bulunmasına rağmen kimse cinayeti ve katili görmemiştir hem de soruşturmanın detaylanması sonucunda dedektifler karanlık bir durumun içerisine girmektedirler.
Yeniden en çok tercih edilen yapımlar arasına girmeyi başaran Paranoid dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

PARANOID DİZİ OYUNCULARI

Pek çok kişinin Game of Thrones dizisinden tanımış olduğu Indira Varma’nın başrolünde bulunduğu dizinin diğer oyuncuları ve canlandırmış oldukları karakterleri şu şekildedir:
Indira Varma – Nina Suresh
Robert Glenister – Bobby Day
Dino Fetscher – Alec Wayfield
Christiane Paul – Linda Felber
Neil Stuke – Michael Niles
Lesley Sharp – Lucy Cannonbury
Michael Maloney – Dr. Crowley
Anjli Mohindra – WPC Megan Waters
Dominik Tiefenthaler – Walti Merian
Kevin Doyle – Ghost Detective
Jonathon Ojinnake – Bald Man
William Ash – Henry Appley
Polly Walker – Monica Wayfield
Richard Wheeldon – Hooded Man
William Flanagan – Luke Benton
John Duttine – Eric Benton
Daniel Drewes – Cedric Felber
Danny Huston – Nick Waingrow
Nikol Kollars – Marquita Olivo
Jason Done – DennisYORUMLAR

  • 0 Yorum