Haziran ayı filmlerinden biri; Awake konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Gündemde yer alan ve konusu ile dikkatleri çeken Awake filmi hakkında detaylar... Filmin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Başrol oyuncusu kimdir? İşte detaylar...

Haziran ayı filmlerinden biri; Awake konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
10 Haziran 2021 - 03:00

AWAKE FİLMİ HAKKINDA

Netflix Türkiye kütüphanesine 9 Haziran 2021 tarihinde eklenen ve yayınlandığı gün itibari ile gündeme gelmeyi başaran Awake filmi bir Netflix orijinal filmidir.
Aksiyon, macera ve dram türünde izleyicinin karşısına çıkan filmin toplamda 1 saat 36 dakika sürdüğü bilinmektedir. Ayrıca oyuncu kadrosunda Gian Rodriguez, Jennifer Jason Leigh, Finn Jones, Ariana Greenblatt, Barry Pepper ve Shamier Anderson gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Mark Raso yaparken senaryosunu ise yine Mark Raso ve Joseph Raso ile Gregory Poirier kaleme almıştır.
Netflix’in en yeni filmi Awake IMDb puanı ise 5.8 olarak belirlenmiştir. 

AWAKE KONUSU

İnsanoğlunun uyuma yetisinin kaybolmasına ve bütün elektronik cihazların bozulmasına yol açan küresel bir felaket sonucunda dünya adeta kaosa sürüklenmiştir.
Fakat bu kaosa çare olabilecek birisi vardır. Sorunlarla dolu bir geçmişe sahip olan eski asker Jill, küçük kızı sayesinde felaketlerin çözümünü elinde tutuyor olabilir.
Dünyayı etkisi altına alan bir felaketin ardından yaşananlara umut ışığı olabilecek olan eski asker Jill hem kendisini hem insanlığı hem de ailesini bu felaketten ve sonuçlarından kurtarabilecek midir? Eski bir asker olan Jill kızıyla birlikte bu soruna çözüm bulabilecek midir? Netflix’in dikkat çeken filmleri arasında yerini alan Awake filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

AWAKE OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

2021 yılı filmlerinden biri olan Awake oyuncuları ve canlandırmış oldukları karakterler şu şekilde sıralanabilir…
Gina Rodriguez – Jill Adams
Jennifer Jason Leigh – Murphy
Barry Pepper – Pastor the Preacher
Finn Jones – Brian
Shamier Anderson – Dodge
Ariana Greenblatt – Matilda Adams
Frances Fisher – Doris
Lucius Hoyos – Noah
Gil Bellows – Dr. Katz
Elias Edraki – Petty Officer Diaz
Katerina Taxia – Greek Mother
Michael McDonald – Gurney Screamer
GINA RODRIGUEZ KİMDİR?
Asıl adı Gina Alexis Rodriguez olan Amerikalı aktris 30 Ağustos 1984 tarihinde Chicago’da dünyaya gelmiştir. Joe Locicero ile evli olan oyuncu pek çok yapımda yer almıştır.
Örneğin Yok Oluş, Jane the Virgin, Someone Great, Big Mouth ve Carmen Sandiego gibi yapımlarda yer alan Gina Rodriguez şu günlerde ise Netflix’te en çok izlenen filmler arasında yer alan Awake filmiyle izleyici karşısına çıkmıştır.YORUMLAR

  • 0 Yorum