Her Şey Yok Olur filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?

Netflix Türkiye'de en çok izlenen filmler arasında yer alan Her Şey Yok Olur filmi hakkında detaylar... Filmin konusu ve IMDb puanı nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Her Şey Yok Olur filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?
Editör: Senem Kara
01 Mayıs 2021 - 03:00

HER ŞEY YOK OLUR FİLMİ HAKKINDA 

İlk kez 29 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Her Şey Yok Olur filmi bir Netflix orijinal filmidir. Dram, gizem ve korku türlerinde izleyici karşısına çıkan Her Şey Yok Olur toplamda 1 saat 59 dakikadan oluşmaktadır. 
Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan ve orijinal adı Things Heard & Seen olan filmin Elizabeth Brundage'ın "All Things Cease to Appear" adlı eserinden senaryolaştırıldığı bilinmektedir. 
Ayrıca yönetmenliğini Shari Springer Berman ve Robert Pulcini'nin yaptığı filmin senaryosunu ise yine Shari Springer Berman ile Elizabeth Brundage kaleme almıştır. 
Oyuncu kadrosunda Amanda Seyfried, James Norton, Natalia Dyer, Alex Neustaedter ve Rhea Seehorn gibi isimlerin yer aldığı Her Şey Yok Olur IMDb puanı ise 5.3 olarak belirlenmiştir. 

HER ŞEY YOK OLUR FİLMİ KONUSU 

Her Şey Yok Olur konusu genç bir kadının Manhattan'dan ayrılarak küçük bir kasabada yaşamaya başlamalarını ancak taşınmalarının ardından eşinin ve yeni evlerinin uğursuz sırlarını keşfetmesini anlatmaktadır. 
Manhattan'lı bir sanatçı ailesi ile birlikte Hudson Vadisi'nde bulunan tarihi bir mezraya taşınmıştır. Küçük ve tarihi vadiye taşınmalarının ardından yeni hayatına alışmaya çalışan sanatçı, evliliğinin bir karanlıktan oluştuğunu düşünerek evliliği ile ilgili birtakım şeyler keşfetmektedir. 
Diğer yandan yeni evlerinin de karanlık bir tarihe sahip olduğunu gören sanatçı yine de evliliğinin evinin tarihinden daha karanlık olduğu anlamıştır. 
Elizabeth Brundage'nin büyük beğeni toplayan eserinden uyarlanan Her Şey Yok Olur Netflix filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 

HER ŞEY YOK OLUR FİLMİ OYUNCU KADROSU 

29 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan ve büyük ilgi gören filmin başrolünde Amanda Seyfried yer almaktadır. Diğer Her Şey Yok Olur oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler ise şu şekildedir:
●    Amanda Seyfried- Catherine 
●    James Norton- George
●    Natalia Dyer- Willis
●    Rhea Seehorn- Justine
●    Jack Gore- Cole
●    F. Murray Abraham
●    Alex Neustaedter 
HER ŞEY YOK OLUR YORUMLARI 
Sosyal medyada gündem olmayı başaran Her Şey Yok Olur filmi Netflix kütüphanesinde yerini aldığı andan itibaren en çok izlenen filmler arasında yerini almıştır. 
Türkçe'ye yanlış çevrilişi ile tepki toplayan filmi kimi izleyici çok beğenirken kimi izleyici ise kötü bir film olarak değerlendirmiştir. YORUMLAR

  • 0 Yorum