İŞKUR KPSS'siz bekçi alım ilanları yayımlandı!

2021 Mayıs ayı bekçi alım ilanları yayımlandı. KPSS puanı olmadan kurum ve kuruluşlara iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR personel ilanlarını takip ediyor. İŞKUR güncel ilanları nelerdir? Bekçi alım ilanları yayımlandı mı?

İŞKUR KPSS'siz bekçi alım ilanları yayımlandı!
Editör: Özden Özmen
07 Mayıs 2021 - 18:00
İŞKUR bekçi ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan güncel ilanlara göre Türkiye genelinde birçok ilde görevlendirilmek üzere bekçi alınacağı görülüyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS şartsız İŞKUR bekçi ilanlarına nasıl başvuru yapılır? 2021 Mayıs ayı bekçi alım ilanları ve başvuru detayları haberimizde ayrıntılı olacak mevcut…

İŞKUR GÜNCEL İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu - İŞKUR üzerinden her gün yeni iş ilanları yayımlanıyor. Her gün yayımlanan ve iş arayanlara umut olan İŞKUR’ da yeni bekçi alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre Türkiye genelindeki çeşitli illerde bekçi alımı yapılacağı görülüyor. Bekçi ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların, başvurularını İŞKUR’ un resmi web sitesi üzerinden online olarak yapacağı aktarıldı.

2021 MAYIS AYI BEKÇİ İLANLARI YAYIMLANDI

Kamu Personeli Seçme Sınavı - KPSS şartsız bekçi alım ilanları İŞKUR “Açık İş İlanları” üzerinden yayımlandı. Şu an için yalnızca özel kurumlara yapılacak olan bekçi alımları için başvurular başladı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

2021 Mayıs ayı İŞKUR bekçi alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını Türkiye İş Kurumu - İŞKUR üzerinden online olarak yapacağı ifade edildi. İş başvurusunda bulunmak için Türkiye İş Kurumu - İŞKUR’a üye olmak gerekiyor. Üye olduktan sonra adaylar şartlarını taşıdıkları ve diledikleri ilana başvuruda bulunabilirler.
BEKÇİ BAŞVURU ŞARTLARI
Türkiye Cumhuriyeti - T.C. Vatandaşı olmak,
İlköğretim, Lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları, (Mezuniyet derecesi, ilanlara göre değişebilir)
18 (on sekiz) yaşını tamamlamış olmak,
Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.
Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması
HANGİ İLLERE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK?
İŞKUR KPSS’ siz bekçi alım ilanlarına göre şu illere alım yapılacak;
Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Gaziantep, İstanbul (Anadolu yakası), İstanbul (Avrupa yakası), Kayseri, Kırklareli, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Yalova.

 YORUMLAR

  • 0 Yorum