Kızılay KPSS şartsız 2500 personel alacağını duyurdu; Hangi kadrolardan istihdam sağlanacak? Başvurular ne zaman yapılacak?

Kan, afet, uluslararası yardım, göç ve mülteci hizmetleri, sosyal hizmetler, sağlık, ilk yardım, eğitim, gençlik ve mineralli su işletmeleri alanlarında faaliyet sunan Türk Kızılay, bünyesinde istihdam etmek üzere 2 bin 500 personel alacağını açıkladı. KPSS şartsız 2500 personel alımı başvuru şartları nelerdir? Başvurular ne zaman yapılacak?

Kızılay KPSS şartsız 2500 personel alacağını duyurdu; Hangi kadrolardan istihdam sağlanacak? Başvurular ne zaman yapılacak?
Editör: Özden Özmen
21 Ocak 2021 - 17:00
1868 yılında kurulan Kızılay, kurulduğundan bu yana toplumsal dayanışmayı sağlamak, sosyal refahın gelişmesine katkıda bulunmak, yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak gibi önemli görevler üstlenmektedir.
 

KIZILAY KPSS ŞARTSIZ 2500 PERSONEL ALIMI GERÇEKLEŞTİRECEK

Ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Kızılay, sadece Türkiye’de değil, yardıma ihtiyaç duyan tüm dünya ülkelerinde de örgütlenerek müdahalede bulunmaktadır. Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu’dan personel alımlarına ilişkin müjdeli haber geldi.

Şube Başkanı Soylu yaptığı açıklamada, Vagon Onarım Fabrikası yerine yapılan yatırımların büyük ölçüde tamamlandığını belirterek "2021 Yılının Haziran ayından itibaren istihdam için çalışmalar başlayacak ve ilk etapta 100 personel istihdam edilecek" dedi.

 

4 YILDA 2500 PERSONEL ALINACAK

Soylu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Fabrikalar Haziran ayında üretime hazır hale gelecek. Kızılay Genel Müdürlüğümüz internet üzerinde bir sayfa açarak iş başvurularını alacak. İlk etapta teknik olmak üzere 100 personel alınacak.

Daha sonra üretimlere göre ihtiyaç duyulan personeller alınacaktır. 5 yıllık çalışmalarla istihdam sayısının 2 bin 500 olmasını hedefliyoruz. Yan sanayiyle birlikte bu sayı daha da artacak. Çadır ve prefabrik fabrikalarımız tüm Türkiye'ye hizmet verecek"

 

PERSONEL ALIM İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Başkan Soylu, personel alımlarına ilişkin ilanların önümüzdeki günlerde zamanı geldiğinde yayımlanacağını söyledi.
 
2021 GÜNCEL KIZILAY İŞ İLANLARI
KPSS şartsız personel alımlarına ilişkin https://basvuru.kizilaykariyer.com/ ‘deki güncel ilanlar şu şekilde;

Lojistik Uzman Yardımcısı, Mesul Müdür / İlk Yardım Eğitmeni, Doğrulama ve Gözlem Süreç İzleme Asistanı, Raporlama Sorumlusu, Çağrı Merkezi Operatörü, Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı, Doktor.

 
KIZILAY KPSS ŞARTSIZ İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Kızılay personel alım ilanlarına basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilmek için öncelikle açık pozisyonlar bölümündeki ilgili ilana tıklayın.

Açılan ilanda belirtilen başvuru şartlarına uygunluk sağlamanız ve başvuruda bulunmak istemeniz halinde yine sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "İlana Başvur" ikonuna tıklayın. Eğer sayfaya üye değilseniz üyelik ve öz geçmiş adımlarınız tamamlayın. YORUMLAR

  • 0 Yorum