KPSS 60 puan ile zabıta memur alımı yapılacak; başvuru şartları ve tarihi nedir?

İş arayan vatandaşlar güncel zabıta memur alım ilanlarını araştırıyor. KPSS puanıyla işe alım ilanı yayımlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirecek. Zabıta memuru alım şartları nelerdir? Tekirdağ Belediyesi personel ilanı başvuru tarihi nedir?

KPSS 60 puan ile zabıta memur alımı yapılacak; başvuru şartları ve tarihi nedir?
Editör: Özden Özmen
20 Mayıs 2021 - 18:00
KPSS puanı ile kurumlarda görev almak isteyen vatandaşlar için bir müjdeli haber de Tekirdağ Belediyesi’nden geldi. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre, toplam 100 personel istihdam edilecek.

ZABITA MEMURU İLANI 2021

KPSS 60 puan ile 50 zabıta memuru 50 itfaiye eri alımı yapılacak. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan zabıta memur alım ilanı ve itfaiye eri alım ilanına göre, adayların en az 60 KPSS puanına sahip olması gerekiyor.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek olan zabıta memuru ve itfaiye eri alımı için başvuruların 14 Haziran tarihinde başlayacağı ve 18 Haziran tarihinde sona ereceği belirtildi.

TEKİRDAĞ BELEDİYESİ İTFAİYE ERİ İLANI 2021

Zabıta Memuru 40 kişi; Kadın/Erkek - Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, İşletme Ekonomi, İşletme-İktisat, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, Yönetim ve Organizasyon, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Yerel Yönetimler Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 5 kişi; Kadın/Erkek - Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almancaİngilizce), MütercimTercümanlık (İngilizceFransızca-Türkçe), Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), MütercimTercümanlık (İngilizceFransızca) Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 5 kişi; Kadın/Erkek - Beden Eğitimi ve Spor, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.

İtfaiye Eri 10 kişi; Kadın/Erkek - Meslek Yüksekokulların Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik-Elektronik Ön Lisans programlarından birinden mezun olmak. En az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.
İtfaiye Eri 10 kişi; Kadın/Erkek - Meslek Yüksekokullarının Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İlk ve Acil Yardım Ön lisans programlarından birinden mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.
İtfaiye Eri 20 kişi; Kadın/Erkek - Herhangi bir Ön lisans programından mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Kadın/ Erkek P93 En az 60 KPSS P93 puanına sahip olmak.
İtfaiye Eri 10 kişi; Kadın/Erkek - Herhangi bir Lisans programından mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 60 KPSS P3 puanına sahip olmak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum