KPSS puanıyla zabıta memuru alınacak; Hangi belediyeler personel alıyor? Başvuru şartları nelerdir?

KPSS puanıyla iş sahibi olmak isteyen adaylar için güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Belediye güncel iş ilanları nelerdir? Zabıta memuru alım şartları nelerdir?

Editör: Özden Özmen
24 Mayıs 2021 - 18:00
KPSS puanıyla zabıta memuru alımları devam ediyor. Bu kapsamda alım yapacak olan belediyelerden olan İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Kayseri Melikgazi Belediyesi zabıta memuru ilanları yayımlandı.

KPSS PUANIYLA ZABITA MEMURU ALIMLARI

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi ve Kayseri Melikgazi Belediyesi zabıta memuru alımı geçekleştirecek. Buna göre, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı ve Kayseri Melikgazi Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla Zabıta Memuru alınacaktır.

GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Zabıta Memuru 10 kişi; Erkek/Kadın - Fakültelerin; Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSSP3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 10 kişi; Erkek/Kadın - Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Adalet Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSSP93 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 10 kişi; Erkek/Kadın - Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise veya dengi) mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 70 KPSSP94 puanına sahip olmak.

KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Zabıta Memuru 1 kişi; Kadın/Erkek - Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 65 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 2 kişi; Kadın/Erkek - Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. En az 65 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 1 kişi; Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. İngilizce YDS’de en az “E” seviyesinde puan almış olmak. En az 65 KPSS P3 puanına sahip olmak.
Zabıta Memuru 1 kişi; Herhangi bir lisans programından mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Arapça YDS’de en az “E” seviyesinde puan almış olmak. En az 65 KPSS P3 puanına sahip olmak.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum