Mart 2021'in en çok izlenen Kore dizisi; Mouse dizisinin konusu nedir? IMDb puanı kaçtır?

Kore dizisi sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz Mouse dizisi hakkında detaylar nelerdir? Dizinin konusu nedir? Kaç bölümden oluşmaktadır? IMDb puanı kaçtır? İşte detaylar...

Mart 2021'in en çok izlenen Kore dizisi; Mouse dizisinin konusu nedir? IMDb puanı kaçtır?
Editör: Senem Kara
01 Nisan 2021 - 03:00
2021 yılının ilk üç ayında birçok Kore yapımı dizi yayınlanmıştır. Kore dizisi sevenleri bir hayli mutlu eden yapımlar ise yayınladıkları andan itibaren ilgi ile takip edilmeye devam etmektedir. 
Peki üç aylık süreç içerinde yayınlanan Kore dizileri arasında en çok beğenilen Kore dizisi hangisidir? İşte 2021 Kore dizileri arasında en çok beğenilen dizi ve dizi hakkında detaylar… 

MOUSE DİZİSİ HAKKINDA 

2021 yapımlı ve en çok beğenilen dizi olan Mouse 3 Mart tarihinde ilk kez yayınlandı. İlk sezonunun toplamda 20 bölümden oluşacağı bilinen dizinin yönetmenliğini Choi Joon- Bae ve Kang Cheol-Woo yaparken senaryosunu ise Choi Ran kaleme almıştır. 
Bölümleri genellikle 1 saat 25 dakikadan oluşan Mouse dizisi IMDb puanı ise 6 bin kişinin oylaması sonucunda 8.9 olarak belirlenmiştir. Suç, gerilim ve aksiyonun hakim olduğu dizinin 6 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak bölümü ile de serüvenini sonlandıracağı bilinmektedir. 

MOUSE DİZİSİNİN KONUSU

Mouse dizisi konusu oldukça ilginç. Psikopat insanların henüz anne karnında iken belirlenmesini sağlayan bir testin dünyadaki etkilerine ve "çocuğunun bir psikopat olacağını bilseydin yine de doğurur muydun?" sorusuna yönelmektedir. 
Ayrıca tecrübesiz bir polis memuru olan Jung Ba-Reum'un dik başlı olmasına rağmen dürüstlüğünü ve adalet için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığı anlatılmaktadır. 
Öte yandan dizi bu polis memurunun bütün halkı korkutan psikopat bir katil ile karşılaşması sonucunda  bütün hayatının değişmesini konu almaktadır. 
Bir diğer karakter olan dedektif Koo Moo-Chi'nin de anne ve babasını daha çocuk yaşta kaybetmesini ve intikam almak uğruna yasaları çiğnemesini ayrıca suçluları yakalamak için her türlü yola başvurduğunu anlatmaktadır. 

MOUSE DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ 

Mouse dizisi oyuncuları ve karakterleri şu şekildedir:
●    Lee Seung- Gi/ Jung Ba-Reum
●    Lee Hee-Joon/ Koo Moo Chi
●    Park Ju-Hyun/ Oh Bong-Yi
●    Kyung Soo-Jin/ Choi Hong-Joo
●    Ahn Nae- Sang/ Park Du-Seok
●    P. O. / Dedektif Shin
●    LeeSeo-Jun/ Na Chi- Kook
●    Woo Ji- Hyun/ Koo Dong- Koo
●    Kim Young- Jae/ Go Mu-Won
●    Hyun Bong/ Bok Ho-Nam
●    Yoon Seo- Hyun/ Kang Ki- HyeokYORUMLAR

  • 0 Yorum