Netflix'in en yeni dizisi; Sweet Tooth'un konusu nedir?

Macera ve aksiyonun bol olduğu Sweet Tooth dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? Başrol oyuncusu kimdir? İşte detaylar...

Netflix'in en yeni dizisi; Sweet Tooth'un konusu nedir?
Editör: Senem Kara
04 Haziran 2021 - 16:45

SWEET TOOTH DİZİSİ HAKKINDA

Netflix Türkiye kütüphanesine bugün eklenen Sweet Tooth dizisi bir Netflix orijinal içeriğidir. Oyuncu kadrosunda Christian Convery, Nonso Anozie, Neil Sandilands, Dania Ramirez, Adeal Akthar ve Will Forte gibi isimlerin yer aldığının dizinin yönetmenliğini ise Jim Mickle, Robyn Grace ve Toa Fraser yapmaktadır.
Ayrıca senaryosunu yine Jim Mickle ile birlikte Beth Schwartz ve Christina Lemire’nin kaleme aldığı Sweet Tooth bölümleri toplam sekiz bölümden oluşmaktadır. 
2021 yılı filmlerinden biri olan aksiyon, macera ve dram türünde yapılmış olan Sweet Tooth dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

SWEET TOOTH KONUSU

Yaşanan kıyamet sonrasında dünyada tehlikeli bir maceraya atılan yarı geyik yarı insan bir çocuk yanındaki huysuz bir koruyucu ile birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışmaktadır. Dünyayı derinden etkileyen kıyametten sonra harekete geçen ve yine kendisi gibi melez birtakım canlılardan oluşan bir aileye katılan Gus bir komployu anlamak için zorlu bir göreve atılmıştır.
Yarı geyik yarı insan olan Gus isimli gencin macera dolu hikayesine mutlaka ortak olmalısınız… Netflix’in en yenisi olan Sweet Tooth dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

SWEET TOOTH OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Bir DC Comic hikayesi olan ve Robert Downey ile Susan Downey’in yapımcılığı ile hayata geçirilen Sweet Tooth oyuncuları şu şekildedir:
Christian Convery – Gus
Nonso Anozie – Tommy Jepperd
Adeel Akhtar – Dr. Aditya Singh
Will Forte – Gus’ father
Dania Ramirez – Aimee
Neil Sandilands – General Steven Abbot
Stefania LaVie Owen – Bear
Aliza Vellani – Rani Singh
Mia Artemis – Tiger
CHRISTIAN CONVERY KİMDİR?
Çocuk oyuncu Christian Convery Kanadalı bir aktördür. Oyunculuk hayatına henüz altı yaşındayken başlayan Christian Convery’nin ilk filmi olan My Christmans Dream sektöre adım attığı ilk yapım olmuştur.
Sevilen oyuncunun kariyerindeki dönüm noktası ise rol aldığı Beautiful Boy filmi ile olmuştur. Venom filminde Joey karakterinin çocukluğunu canlandıran Christian Convery küçük yaşına rağmen altı ödül kazanmıştır ve altı dalda adaylığı bulunmaktadır.
CHRISTIAN CONVERY’NİN YER ALDIĞI YAPIMLAR
The Tiger Rising
Sweet Tooth
Uzaylılar Vücudumu Çaldı
Playing with Fire
Venom: Zehirli Öfke
It’s Christmas, Eve
Aliens Ate My Homework
The Package
Güzel Oğlum
Signed, Sealed, Delivered: The Road Less Travelled
Christmas at Holly Lodge
Van Helsing
Christmas List
My Christmas Dream

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum