Netflix'in yeni mini dizisi Şantaj hakkında detaylar; konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve büyük ilgi gören Şantaj dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? İşte yeni gerilim dizisi hakkında detaylar...

Netflix'in yeni mini dizisi Şantaj hakkında detaylar; konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?
Editör: Senem Kara
04 Mayıs 2021 - 04:35

ŞANTAJ DİZİSİ HAKKINDA 

30 Nisan 2021 tarihinde Netflix Türkiye tarafından yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren birçok kişi tarafından izlenen Şantaj dizisi bir Netflix İspanya orijinal dizisidir. 
Toplamda sekiz bölümden oluşan mini dizi Şantaj, gerilim türü ile seyirci karşısına çıkmıştır. İspanya'nın Katalonya bölgesinde bulunan Barcelona kentinde çekilen dizinin yönetmenliğini Oriol Paulo üstlenmiştir. 
Ayrıca senaryosunu Oriol Paulo, Jordi Vallejo ve Guillem Clu'anın kaleme aldığı dizinin başrollerinde ise Mario Casas, Aura Garrido, José Coronado, Martin Gusman, Alexandra Jimenez ve Juana Acosta gibi isimler yer almaktadır. 
Ünlü gerilim polisiye yazarı Harlan Coben'in The Innocent adlı kitabından uyarlanan ve The Innocent ya da El İnocente olarak bilinen diziyi mutlaka izlemelisiniz. 

ŞANTAJ DİZİSİ KONUSU 

Şantaj dizisi konusu bir kavgaya karışan ve bu kavganın sonucunda katil olan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Ana karakter Mateo ve eşi Olivia, çocuklarına daha iyi bir hayat sunabilmek için hayatlarını yeniden kurmaya çalışan bir çifttir. 
Ancak yeni hayatlarını inşa etmeye çalışan çiftin almış oldukları bir haber ile hayatları adeta altüst olmuştur. Bu haber sonrasında Mateo, Olivia, Aguilar ve Lorena hayatlarının sonsuza dek kararmasına neden olacak bir karar ile karşı karşıya kalmışlardır. 

ŞANTAJ DİZİ OYUNCULARI 

Harlan Coben'in en çok satan romanlarından biri olan The Innocent'ten uyarlanan Şantaj dizisi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekildedir:
●    Mario Casas- Mateo Vidal
●    Alexandra Jimenez- Lorena Ortiz
●    Aura Garrido- Oliva Costa
●    Jose Coronado- Teo Aguilar
●    Martina Gusman- Kimmy Dale
●    Juana Acosta- Emma
●    Gonzalo de Castro- Jaime
●    Ana Wagener- Sonia
●    Mini Esparbe- Anibal
●    Susi Sanchez- Hermana Irene
●    Ana Alarcon
●    Xavi SaezYORUMLAR

  • 0 Yorum