Netflix mayıs ayında yayınlanacak filmleri açıkladı; 3 yeni filmin konusu nedir?

Mayıs ayının gelişi ile birlikte Netflix yayınlanacak yeni yapımları açıkladı. Peki mayıs ayında seyirci ile buluşacak yapımlar hangileridir? İşte yayınlanacak filmler hakkında detaylar...

Netflix mayıs ayında yayınlanacak filmleri açıkladı; 3 yeni filmin konusu nedir?
Editör: Senem Kara
03 Mayıs 2021 - 03:00
Netflix Türkiye mayıs ayı içerisinde yayınlanacak dizi ve filmleri açıkladı! Dizi ve film severlerin hoşuna gidecek habere göre bu ay toplamda beş dizi ve üç yeni film seyirci ile buluşacak. 
Dizilerin bazıları ilk kez görücüye çıkarken bazıları ise yeni sezonları ile yayınlanacak. Ayrıca mayıs ayı içerisinde herhangi bir Türk yapımı dizi veya filmin yer almadığı bilinmektedir. 
Peki ama abonelerin ilgisini çekecek olan mayıs ayı yapımları arasında neler var? İşte Netflix Mayıs 2021'de seyirci karşına çıkacak iddialı yapımlar… 

NETFLİX TÜRKİYE'DEN MAYIS AYI İÇERİKLERİ 

Öncelikle Netflix mayıs ayı dizileri şu şekildedir:
●    Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (2. Kısım) 
●    Jupiters Legacy
●    Money, Explained
●    Castlevania (4. Sezon) 
●    The Kominsky Method ( 3. Sezon) 
Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesine eklenecek olan diziler hakkında detaylı bilgi için "Netflix Türkiye mayıs ayında yayınlanacak olan dizileri açıkladı; beş dizi birden geliyor" başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. 
Netflix mayıs ayı filmleri ise şu şekildedir:
●    Oksijen
●    Penceredeki Kadın
●    Ölüler Ordusu

FİLMLER HAKKINDA DETAYLAR 

OKSİJEN: 12 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan Oksijen filmi uzun süre konuşulacak türden bir film. Bilim kurgu türü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Oksijen konusu Liz isimli bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Liz karakterinin hayatta kalma mücadelesine de değinecek olan filmi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler. 
PENCEREDEKİ KADIN: 14 Mayıs Cuma günü yayınlacak olan Penceredeki Kadın ilginç bir konu ile ekranlara geliyor. Seyircinin ilgisini çekecek gibi görünen Penceredeki Kadın konusu agorafobiye yani evden çıkma korkusuna sahip olan bir psikoloğun hikayesini anlatmaktadır. 
Evinden yalnızca karşı komşunu izleyebilen psikolog kadının hayatı ise bir gün tanık olacağı acımasız bir suç ile eskisinden daha beter bir duruma gelecektir. 
ÖLÜLER ORDUSU: 21 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan bir diğer film ise Ölüler Ordusu'dur. Aksiyon ve korku türünde olan Ölüler Ordusu konusu ise Las Vegas'taki bir zombi salgını sırasında yaşananları anlatmaktadır. 
Bir adamın zombi salgını sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirmesi ve büyük bir oyun oynamaya karar vermesi ile devam eden filmde ekibin karantina bölgesine girmeye cesaret etmeleri ile gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalıştıklarına şahit olunacaktır. YORUMLAR

  • 0 Yorum