Netflix orijinal dizisi Mindhunter'in konusu nedir? 3. sezon yayınlanacak mı?

Mindhunter dizisi hakkında detaylar... Dizinin konusu nedir? Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Dizinin yapımcısı 3. sezon hakkında neler söyledi?

Netflix orijinal dizisi Mindhunter'in konusu nedir? 3. sezon yayınlanacak mı?
Editör: Senem Kara
21 Nisan 2021 - 03:00

MINDHUNTER DİZİSİ HAKKINDA 

Bir Netflix orijinal dizisi olan Mindhunter dizisi, ilk kez 13 Ekim 2017 yılında seyirci ile buluşmuştur. Toplamda 2 sezon ve 19 bölümden oluşan Mindhunter her ne kadar Netflix'ten 3.sezon onayı alsa da yapımcıların ayrılan bütçe ile dizinin çekilemeyeceğini düşünmesi sonucunda Mindhunter yayın hayatına son vermiştir. 
Mark Olshaker ve John E. Douglas'ın Mind Hunter: Inside FBI's Elite Serial Crime Unit adlı eserinden uyarlanan dizisinin yapımcılığını ise Charlize Theron ve David Fincher gibi isimler üstlenmiştir. 
Ayrıca başrolünde Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Sonny Valicenti, Hannah Gross ve Stacey Roca gibi isimlerin yer aldığı Mindhunter IMDb puanı ise 8.6 olarak belirlenmiştir. 

YAPIMCI DAVID FINCHER'DEN 3. SEZON AÇIKLAMASI 

Dizinin yapımcılarından David Fincher Mindhunter 3. sezon hakkında düşük izlenme oranları ve yüksek bütçe sebebi ile yeni sezonun büyük ihtimalle gelmeyeceğini söyledi. 
Yayıncı ile kendisinin de bütçe konusunda sorun yaşadığını belirten David Fincher aynı zamanda isteksiz olduğunu da açıklamasına ekledi. 

MINDHUNTER DİZİSİ KONUSU

Mindhunter konusu, FBI'ın özel bir biriminde görevli olan ajan Holden Ford ile ortağı olan Bill Tench'in birtakım seri katilleri ve tecavüzcüleri araştırması ile başlamaktadır. Bu araştırmalar sonucunda ise ikili yeni profil çıkarma teknikleri geliştirmeye başlamışlardır.
Diğer yandan yetmişli yılların sonlarına doğru FBI'daki görevinde mutsuz olan rehine arabulucusu Holden Ford, bir diğer deneyimli ajan Bill Tench ile sürpriz bir ortaklık kurarak yeni çıkan bir katili araştırmaya başlamışlardır. 
Ana karakter, rahat bir şekilde kendisini ifade eden katil Kemper ile görüşmüştür ancak bu araştırma ofiste olumsuz tepkilere neden olmuştur. 
Ayrıca Dr. Wendy Carr, Holden Ford ve Bill Tench'i başarılarında yalnız bırakmamıştır. Sezgileri sonucu bir suçlunun tutuklanmasına neden olan ikilinin ekibi ise kurum içi değerlendirmeler sonucunda hareketlenmeye başlamıştır. 
MINDHUNTER DİZİSİ OYUNCULARI 
Mindhunter oyuncu kadrosu ve Mindhunter karakterleri şu şekildedir:
●    Jonathan Groff- Holden Ford 
●    Holt McCallany- Bill Tench
●    Anna Torv- Dr. Wendy Carr
●    Lauren Glazier- Kay Manz
●    Albert Jones- Jim Barney 
●    Cotter Smith
●    Zachary Scott Ross- Brian Tench
●    Joe Tuttle- Gregg Smith
●    Hannah Gross- Debbie Mitford 
●    Stacey Roca- Nancy Tench
●    Sonny ValicentiYORUMLAR

  • 0 Yorum