Netflix'ten yeni bir film; Trajik Orman filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Netflix'in haziran ayı listesinde yer alan Trajik Orman filmi hakkında bilinmeyenler... İşte bugün yayınlanacak olan Trajik Orman filminin konusu, IMDb puanı ve oyuncuları...

Netflix'ten yeni bir film; Trajik Orman filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
09 Haziran 2021 - 03:00

TRAJİK ORMAN FİLMİ HAKKINDA

Netflix Türkiye’de bugün yayınlanacak olan Trajik Orman filmi bir Netflix Meksika filmidir. Önceki tarihlerde Meksika’da vizyona giren Trajik Orman IMDb puanı 6.2 olarak belirlenmiştir.
Toplamda 1 saat 36 dakika süren filmin Chetuma ve Quintana Roo’da çekildiği bilinmektedir. Ayrıca orijinal adı Selva Tragica olan filmin yönetmen koltuğunda Yulene Olaizola yer alırken senaryosunu ise yine Yulene Olaizola ve Ruben Imaz kaleme almıştır.
Oyuncu kadrosunda Indira Rubie Andrewin, Gilberto Barraza, Mariano Tun Xool, Gabino Rodriguez, Cornelius McLaren, Shantai Obispo, Gildon Roland, Dale Carley, Jose Alfredo Gonzalez Dzul, Ian Flowers, Antonio Tun Xool ve Eligio Melendez gibi isimlerin yer aldığı filmi mutlaka izlemelisiniz…

TRAJİK ORMAN KONUSU

Trajik Orman filminde görücü usulü bir evlilikten kaçan Agnes isimli bir kadının hikayesi ele alınmaktadır.
Agnes karakterinin yolunun mucizelerin ve efsanelerin oldukça fazla olduğu kanun dışı bir bölge olan Maya ormanın iç kısımlarında  birtakım Meksikalı işçiler ile kesişmesi sonucunda erkekler arasında gerginlikler başlamıştır.
Ancak bu erkekler ormanın en derinlerinde gizlenmekte olan efsanevi varlığı yani Xtabay’ı uyandırdıklarından habersizlerdir. Bakalım görücü usulü evlilikten kaçarken kendisini Maya ormanında bulan ve doğaüstü varlıklar ile bir araya gelen Agnes’in maceraları ne şekilde ilerleyecek?

TRAJİK ORMAN OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Netflix’in en yeni filmi olan Trajik Orman oyuncuları şu şekildedir:
Indira Rubie Andrewin – Agnes
Gilberto Barraza – Ausencio
Mariano Tun Xool – Jacinto
Eligio Melendez – Don Mundo
Gabino Rodriguez – El Caiman
Shantai Obispo – Florence
Cornelius McLaren – Norm
Gildon Roland – Gildon
Dale Carley – Cacique
Ian Flowers – Ian
Jose Alfredo Gonzalez Dzul – Campechano
Antonio Tun Xool – HilarioYORUMLAR

  • 0 Yorum