Netflix'ten yeni bir Türk dizisi; Bir Denizaltı Hikayesi

Netflix Türk yapımı dizilere bünyesinde yer vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde Türkiye'den çekileceği yönünde haberler çıksa da önemli projeler ile adından bahsettiren Netflix başarılı Türk oyuncular ile daha çok konuşulacağa benziyor. Peki iddialı bir yapım olarak merak uyandıran Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır? Detaylar haberimizde...

Netflix'ten yeni bir Türk dizisi; Bir Denizaltı Hikayesi
Editör: Senem Kara
21 Şubat 2021 - 03:00
Dijital dizi ve film platformu olarak hayatımıza giren Netflix yabancı dizilerin ardından Türk yapımı dizilerle adından bahsettirmeye devam ediyor. 
Geçtiğimiz dönemlerde Hakan Muhafız, Atiye, 50m2 gibi Türk dizilerini izleyiciye sunan Netflix şimdilerde ise yeni bir Türk dizisi ile seyirci karşısına çıkacağı günü bekliyor.
Yeni dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik otururken senaryo ekibinde ise Cansu Çoban, Atasay Koç, Sami Berat Marçalı ve Jason George bulunuyor. 
Netflix'in iddialı yapımlarından olan dizinin adı ise Bir Denizaltı Hikayesi olarak belirlenmiştir. Oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bir Denizaltı Hikayesi Netflix' te yayınlanmak için gün sayıyor. 
Ayrıca Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin 30 Ocakta çekimlere başladığı ve yaklaşık 8 bölümden oluşacağı biliniyor. Ancak resmi bir açıklama henüz gelmediği için Bir Denizaltı Hikayesi ne zaman seyirci ile buluşacak sorusu şu an için askıda kalmaya devam ediyor. 

BİR DENİZALTI HİKAYESİ KONUSU NEDİR? 

Bir Denizaltı Hikayesi konusu, bir denizaltı araştırma görevine katılmaya hazırlanan özgürlüğüne düşkün dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman karakterinin hikayesini anlatmaktadır. 
Yaşanan bir doğa felaketinin sonucunda araştırma yapmak için bilim ekibi ile yola çıkan Arman, askeri bir denizaltına biner ve yaşanan olayları anlamak adına çalışmalara başlamaktadır. 
Ayrıca Arman ve ekibi, askeri denizaltının gerçek görevlerini de öğrenmeye çalışırken hem kendilerini hem de daha fazlasını kurtarmaya çalıştıkları bu zorlu görevi başarı ile tamamlamaya çalışmaktadırlar. 

BİR DENİZALTI HİKAYESİ NEREDE ÇEKİLDİ? 

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi çekimlerinin İzmir Foça'da başladığı bilinmektedir. Ancak dizinin bir bölümünde çekimler Balıkesir'in şirin ilçesi Cunda Adası'nda devam edecektir. 
Daha sonra ise İstanbul ilinde sonlanacak olan bu dizinin, hem hikayesiyle hem de çekim alanları ile seyirciler için hoş vakit sağlayacağı şimdiden belli olmuştur diyebiliriz. 

BİR DENİZALTI HİKAYESİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR? 

Dizinin başrollerinde uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ile başarılı oyuncu Özge Özpirinççi yer alıyor. 
Ayrıca diğer Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları son dönemlerde sık sık karşılaştığımız Meriç Aral, Alper Saldıran, Ecem Uzun ve Ertan Saban olarak bilinmektedir. 


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum