Netflix top 10 listesinde yer alan Jupiter's Legacy dizisinin konusu nedir? 2. sezonu onay aldı mı?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Jupiter's Legacy dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Yeni sezon yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Netflix top 10 listesinde yer alan Jupiter's Legacy dizisinin konusu nedir? 2. sezonu onay aldı mı?
Editör: Senem Kara
12 Mayıs 2021 - 03:00

JUPITERS LEGACY DİZİSİ HAKKINDA 

Bir Netflix orijinal dizisi olan Jupiters Legacy ilk kez 7 Mayıs 2021 tarihinde izleyici ile buluştu. Netflix Türkiye top 10 listesinde yerini alan Jupiters Legacy dizisinin toplamda 18 bölümden oluştuğu bilinmektedir. 
Ayrıca türünün aksiyon, macera ve dram olduğu bilinen dizinin yaratıcısının Spartacus gibi iddialı dizilerin tasarımcısı olan Steven S. DeKnight olduğu bilinmektedir. 
Ayrıca Mark Millar ve Frank Quitely'nın yine aynı ada sahip çizgi romanından uyarlanan Jupiters Legacy dizisinin başrollerinde Josh Duhamel, Ben Daniels, Andrew Horton, Elena Kampouris ve Leslie Bibb gibi isimler yer almaktadır. 
Amerikan yapımı olan ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Jupiters Legacy IMDb puanı ise 6.9 olarak belirlenmiştir. Diziyi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 

JUPITERS LEGACY KONUSU

Birinci nesil süper kahramanların bir asır boyunca koruduğu Dünya'yı koruma sırası şimdi çocuklarında… Süper kahramanlar efsane miraslarını çocuklarına devrederken ise iki nesil arasında birtakım sorunlar ortaya çıkmaktadır. 
Görevleri teslim ederken süper kahramanlar ve çocukları arasındaki gerilimin ve yeni kuralların meydana çıkması ile olayların geliştiği Jupiters Legacy'de birinci neslin bir asırdır güven içerisinde tuttuğu dünyayı korumaya hazırlanan çocuklar gücü ve sadakati yönlendirirken aynı zamanda dram içerisinde devraldıkları mirası yaşatmaya çalışmaktadırlar. 

JUPITERS LEGACY OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI 

Bir süper kahraman dizisi olan Legacy Jupiters oyuncuları şu şekildedir:
●    Josh Duhamel – Sheldon Sampson / The Utopian
●    Ben Daniels – Walter Sampson / Brainwave
●    Leslie Bibb – Grace Sampson / Lady Liberty
●    Elena Kampouris – Chloe Sampson
●    Andrew Horton – Brandon Sampson 
●    Mike Wade – Fitz Small / The Flare
●    Matt Lanter – George Hutchence / Skyfox
●    Tenika Davis – Petra Small / The Flare II
●    Anna Akana – Raikou,
●    Tyler Mane – Blackstar
●    Ian Quinlan – Hutch Hutchence R
JUPITERS LEGACY 2. SEZON NE ZAMAN? 
Mark Millar yapılan yorumların olumlu yönde olduğunu ancak yine de kararın izleyiciden gelen tepkilere göre şekilleneceğini söyledi. 
Mark Millar'ın açıklaması ise şu şekildedir: " 2. sezon seyirciye kalmış. Çok ukala olmak istemiyoruz. Tek gördüğüm bu, inanılmaz yükselişe giriyoruz. Bu konuda harika hissediyoruz. Covid sürecinde bile izledim, hemen hemen her gün düzenlemelerde oturdum ve bundan hiç sıkılmadım. Bu yüzden insanlar onu bizim kadar seviyorlar. "YORUMLAR

  • 0 Yorum