Netflix top 10 listesinde yer alan Nasipse Adayız filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?

Yönetmenliğini ve başrolünü Ercan Kesal'ın üstlendiği Nasipse Adayız filmi hakkında detaylar... Konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, IMDb puanı kaçtır? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

Netflix top 10 listesinde yer alan Nasipse Adayız filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?
Editör: Senem Kara
27 Nisan 2021 - 03:00

NASİPSE ADAYIZ FİLMİ HAKKINDA 

Dünya çapında You Know Him olarak bilinen Nasipse Adayız filmi başarılı oyuncu Ercan Kesal tarafından yazılıp yönetilen bir filmdir. 
Ercan Kesal'ın ilk uzun metrajlı film deneyimi olan Nasipse Adayız politik bir hikayeyi seyirci ile buluşturmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Netflix Türkiye'de yayınlanan ve top 10 listesine girmeyi başaran film ilk dünya prömiyerini ise 25 Ocak 2020 tarihinde Rotterdam Film Festivali'nde yapmıştır. 
Türkiye ve Sırbistan ortak yapımı olarak hazırlanan Nasipse Adayız Ercan Kesal yönetmenliğinde çekilmiştir ayrıca filmin başrol oyuncusu da yine kendisidir. 
Ayrıca filmin sanat yönetmeninin Oya Köseoğlu, kurgucusunun Ali Aga ve görüntü yönetmeninin Barbu Balasoiu olduğu bilinmektedir. 
Birçok yapımcı şirketin buluştuğu filmin Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Sırbistan Film Fonu tarafından da desteklendiği bilinmektedir. 
Nazan Kesal, Selin Yeninci, İnanç Konukçu, Muttalip Müjdeci, Serhat Midyat, Vedat Erincin, Kemal Burak Alper, Zafer Diper, Aslıhan Kapanşahin, Hüseyin Taş, Mustafa Kırantepe ve Tarhan Karagöz gibi isimlerin yer aldığı Nasipse Adayız IMDb puanı ise 6.9 olarak belirlenmiştir. Filmi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 

NASİPSE ADAYIZ KONUSU

Nasipse Adayız konusu, İstanbul'da bir ilçenin belediye başkanlığına aday adayı olan Doktor Kemal Güner'in başından geçen trajikomik hayat hikayesini anlatmaktadır. 
Başkan adaylığı için çalışan Doktor Kemal Güner, adaylığının anons edileceği bir geceye hazırlanmaktadır. Bu hazırlık sürecinde ise ana karakter Kemal'in yardımına herkes koşmaktadır. 
Ancak Bir Numara'nın gözüne girmek ve aday olabilmek için her türlü yolu deneyecek olan Doktor Kemal'in adaylığının ilan edileceği gecede beklenmedik birtakım olaylar gerçekleşecektir. 

NASİPSE ADAYIZ OYUNCU KADROSU 

Nasipse Adayız Netflix filmi birçok oyuncuyu bünyesinde barındırmaktadır. İşte Nasipse Adayız oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:
●    Ercan Kesal- Doktor Kemal Güner 
●    Selin Yeninci- Arzu 
●    Nazan Kesal- Figen
●    Muttalip Müjdeci- Nuri
●    İnanç Konukçu- Naci
●    Serhat Midyat- Bir Numara
●    Valeriu Andriuta- Radu Iliescu
●    Vedat Erincin- Abit Güleryüz
●    Kemal Burak Alper- Harun 
●    Tarhan Karagöz- Ertan
●    Mustafa Kırantepe- Hıdır
●    Hüseyin Taş- Osman Hoca 
●    Aslıhan Kapanşahin
●    Zafer DiperYORUMLAR

  • 0 Yorum