Netflix top 10 listesinde yer alan Sınır Yok filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır?

Aksiyon ve suç temalı yapımları sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz Sınır Yok filmi yayınlandığı 2 Nisan tarihinden beridir en çok izlenen yapımlardan biri olmayı başarmıştır. Peki İspanya yapımlı filmin konusu nedir? Oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler kimlerdir? Detaylar haberimizde...

Netflix top 10 listesinde yer alan Sınır Yok filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır?
Editör: Senem Kara
06 Nisan 2021 - 12:16

SINIR YOK FİLMİ HAKKINDA  

Şu günlerde Sınır Yok Netflix top 10 listesinde yer alarak dikkatleri çeken ve ilk olarak İspanya'da 18 Aralık 2020 tarihinde gösterime giren bir filmdir. 
Türü macera, suç ve aksiyon olan Sınır Yok filmi yaklaşık olarak iki saat sürmektedir. İspanya'nın başkenti Madrid'de çekilen filmin yönetmen koltuğunda Daniel Calparsoro bulunurken senaryosunu ise Jorge Guerricaechevarria kaleme almıştır. 
Orijinal adı ile Hasta el cielo olan İspanya yapımlı film, dünyada Sky High ismi ile yayınlanmıştır. Ayrıca Sınır Yok IMDb puanı 5.9 olarak belirlenmiştir. 
Türkiye'de her ne kadar 2 Nisan 2021 itibari ile yayınlansa da Sınır Yok daha önce Roma ve Malaga gibi şehirlerde film festivallerinde ve yukarıda değindiğimiz gibi İspanya'da izleyici ile buluşmuştur. 

SINIR YOK FİLMİNİN KONUSU

Sınır Yok konusu Madrid'de bir banliyö içerisinde yaşayan teknisyen Angel'in Estrella'ya aşık olmasını, ardından soygunculuğa başlamasını ve kararlı bir dedektifin hedefi haline gelmesini anlatmaktadır. 
Sınır Yok konusuna detaylı baktığımızda ise Angel'in bir gece kulübünde Estrella isimli bir kadın ile tanışması sonucunda hayatının değişmesini görmekteyiz. 
Bir kulüpte Estrella'nın sevgilisi olan Poli ile tartışması üzerine Poli, genç adamın başına gelen belalardan kurtulabildiğine şahit olmuştur. 
Bu yeteneği fark eden Poli, Angel'i Madrid polisinin peşinde olduğu büyük bir soygun ekibine dahil etmeye teşvik etmektedir. Bu davete karşı koyamayan Angel, kendisini bir anda yolsuzluk, kara para ve soygun gibi işlerin içinde bulmuştur ve baş kahraman suç konusunda hızlı bir yükseliş göstermektedir. 
Ancak Angel'in peşinde biri vardır. Bakalım suç makinası haline gelen Angel dedektif Duque'den kaçabilecek mi? Aksiyon, macera ve suç içeren Sınır Yok filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 

SINIR YOK OYUNCU KADROSU 

Sınır Yok 2021 Nisan ayında en çok izlenen filmler arasına şimdiden girmeyi başardı peki ama Sınır Yok film oyuncuları ve karakterleri kimlerdir? 
●    Miguel Herran- Angel
●    Carolina Yuste- Estrell
●    Richard Holmes- Poli
●    Fernando Cayo- Duque
●    Luis Tosar- Rogelio
●    Asia Ortega- Sole
●    Carlytos Vela- Pintas
●    Ramseys- Nando
●    Ayax- Motos
●    Jarfaiter- Tono
●    Patricia Vico- Mercedes
●    Dollar Selmouni- GitanoYORUMLAR

  • 0 Yorum