Netflix top 10 listesinde yer alan Xtremo filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?

Son günlerin en çok izlenen filmlerinden biri olan Xtremo hakkında detaylar... Filmin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, IMDb puanı kaçtır? İşte detaylar...

Netflix top 10 listesinde yer alan Xtremo filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?
Editör: Senem Kara
07 Haziran 2021 - 03:00

XTREMO FİLMİ HAKKINDA

Netflix kütüphanesine 4 Haziran 2021 tarihinde eklenen Xtremo filmi top 10 listesine girmeyi başaran bir Netflix İspanya orijinal filmidir.
Toplamda 1 saat 51 dakikadan oluşan filmin oyuncu kadrosunda Teo Garcia, Genaro Rodriguez, İvan Ledesma ve Cesar Bandera gibi isimler yer almaktadır.
Ayrıca filmin yönetmen koltuğunda Daniel Benmayor otururken senaryo ekibinde ise başrol oyuncusu Teo Garcia’nın yanı sıra Isa Montalban, Ivan Valentin, Jose Alvarezve Cesar Bandera yer almaktadır.
Orijinal adı Xtreme olan filmin aksiyon, suç ve macera türünde olduğu bilinmektedir. Ayrıca İspanya’da çekilen Xtremo IMDb puanı 5.8 olarak belirlenmiştir.

XTREMO KONUSU

Eski bir tetikçi ve kiralık katil olan Max üvey kardeşi olan Lucero tarafından ihanete uğramıştır. Üvey kardeşi Lucero’nun babasını ve oğlunu öldürmesinin ardından geçen iki yıl gibi bir süre sonra intikamını almak için harekete geçen Max yanına kız kardeşini ve sorunları olan bir genci de almıştır.
Max’ın Lucero’dan alacağı intikamı anlatan aksiyon ve maceranın eksik olmadığı Xtremo filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

XTREMO OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Bir intikam hikayesini konu alan dizi Xtremo oyuncuları şu şekildedir:
Teo Garcia – Maximo
Isa Montalban – Daniela
Cesar Bandera – Romeo
Jose Alvarez-Boze – Hombre de Jaro
Ivan Valentin – Ruso
Oscar Jaenada – Lucero
Sergio Peris-Mencheta
Oscar Casas – Leo


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum