Netflix Türkiye'den yeni bir film; Geçen Yaz'ın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Netflix Türkiye'nin temmuz ayı listesinde yer alan ve önümüzdeki günlerde seyirci ile buluşacak olan Geçen Yaz filmi hakkında detaylar... Bir yaz filmi olan Geçen Yaz'ın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Başrol oyuncusu Ece Çeşmioğlu kimdir? İşte detaylar...

Netflix Türkiye'den yeni bir film; Geçen Yaz'ın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
03 Temmuz 2021 - 01:00

GEÇEN YAZ FİLMİ HAKKINDA

Bir Netflix orijinal filmi olan Geçen Yaz filmi 9 Temmuz 2021 tarihinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. OGM Pictures tarafından yaratıldığı bilinen Türk yapımı filmin yönetmenliğini ise Yarına Tek Bilet filminin yönetmeni olarak bilinen Ozan Açıktan’ın yaptığı bilinmektedir. Ayrıca senaryosunun Sami Berat Marçalı tarafından kaleme alındığı görülmektedir. 
Oyuncu kadrosunda Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Aslıhan Malbora, Kubilay Tunçer, Halit Özgür Sarı, Eray Ertüren, Ozan Oktu, Merve Nur Bengi ve Talha Öztürk gibi isimlerin yer aldığı romantik komedi türündeki Geçen Yaz filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

GEÇEN YAZ FİLMİ KONUSU

Geçen Yaz Netflix filmi konusu şu şekildedir…
Film seyircileri 1996 yılına götürmektedir. Bahsi geçen yılda bir yazlıkta geçmekte olan romantik bir öyküyü anlatacak olan filmde 16 yaşlarında olan Deniz’in ve diğerlerinin unutamayacağı bir yaz yaşanmaktadır.
Ailesi ile birlikte her yıl gittikleri yazlıkta Aslı isimli bir kıza gönlünü kaptıran Deniz burada Aslı ile yakınlaşmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır ancak fark ettiği bir gerçek vardır ki o da yakışıklılığıyla dikkat çeken Burak’ın da Aslı’dan hoşlandığıdır.

GEÇEN YAZ FİLMİ OYUNCULARI

Netflix Türkiye’nin dördüncü orijinal içeriği olan Geçen Yaz filminin oyuncuları şu şekildedir:
Fatih Şahin
Ece Çeşmioğlu
Halit Özgür Sarı
Aslıhan Malbora
Eray Ertüren
Eren Ören
Ozan Oktu
Talha Öztürk
Merve Nur Bengi
Sümeyye Aydoğan
ECE ÇEŞMİOĞLU KİMDİR?
Geçtiğimiz günlerde Taner Ölmez ile evlenen Ece Çeşmioğlu son zamanların en çok merak edilen kişileri arasında yer almaktadır. 
Peki ama Ece Çeşmioğlu biyografisi nedir? İşte ünlü oyuncuya dair detaylar…
1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Çeşmioğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.
Yuvamdaki Düşman, Ev, Yazın Öyküsü, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, İki Aile, Söz, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlarda yer alan Ece Çeşmioğlu’nun son zamanlarda Masumlar Apartmanı adlı diziye dahil olacağı konuşulmaktadır.
TRT 1’in iddialı yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılma kararı alan Farah Zeynep Abdullah’ın yerine geleceği konuşulan Ece Çeşmioğlu ile antlaşmaya varıldığı edinilen bilgiler arasında yer almaktadır.YORUMLAR

  • 0 Yorum