Netflix Türkiye mayıs ayında yayınlanacak olan dizileri açıkladı; beş dizi birden geliyor

Mayıs ayının gelişi ile birlikte Netflix yayınlanacak yeni yapımları açıkladı. Peki mayıs ayında seyirci ile buluşacak yapımlar hangileridir? İşte yayınlanacak diziler hakkında detaylar...

Netflix Türkiye mayıs ayında yayınlanacak olan dizileri açıkladı; beş dizi birden geliyor
Editör: Senem Kara
02 Mayıs 2021 - 03:00
Netflix Türkiye mayıs ayı içerisinde yayınlanacak dizi ve filmleri açıkladı! Dizi ve film severlerin hoşuna gidecek habere göre bu ay toplamda beş dizi ve üç yeni film seyirci ile buluşacak. 
Dizilerin bazıları ilk kez görücüye çıkarken bazıları ise yeni sezonları ile yayınlanacak. Ayrıca mayıs ayı içerisinde herhangi bir Türk yapımı dizi veya filmin yer almadığı bilinmektedir. 
Peki ama abonelerin ilgisini çekecek olan mayıs ayı yapımları arasında neler var? İşte Netflix Mayıs 2021'de seyirci karşına çıkacak iddialı yapımlar… 

NETFLİX TÜRKİYE'DEN MAYIS AYI İÇERİKLERİ

Öncelikle Netflix mayıs ayı filmleri şunlardır:
●    Oksijen 
●    Penceredeki Kadın
●    Ölüler Ordusu
Netflix mayıs ayı dizileri ise şu şekildedir:
●    Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (2. Kısım) 
●    Jupiters Legacy
●    Money, Explained
●    Castlevania (4. Sezon) 
●    The Kominsky Method (3. Sezon) 

DİZİLER HAKKINDA DETAYLAR 

SELENA: TEJANO MÜZİĞİNİN KRALİÇESİ 
4 Mayıs Salı günü seyirci ile buluşacak olan Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi konusu, Meksika kökenli sanatçının maceralarını anlatmaktadır. 
İlk sezonu fazlası ile beğenilen dizinin ikinci sezonunda da maceralara devam edeceği bilinirken aynı zamanda Selena'nın kariyerinin zirvesine ulaşırken yaptığı fedakarlıklara da şahit olunacak. 
JUPITERS LEGACY
7 Mayıs Cuma günü ilk kez yayınlanacak olacak dizi bilim- kurgu sevenlerin hoşuna gidecek türden. Uzun süre boyunca dillerden düşmeyecek gibi görünen Jupiter Legacy konusu ise nesiller arasında yaşanan farkları gözler önüne sererken aynı zamanda özel yeteneklere sahip özel kahramanlar ile tanışmamıza neden olacak. 
MONEY, EXPLAINED 
Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen dizi 11 Mayıs tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Money, Explained konusu ise hepimizin aşina olduğu ve hayatımızı doğrudan etkilemekte olan dolara odaklanmaktadır. 
Paradan, dolandırılmaktan, kredilerden ve daha birçok para ile ilgili risklerden bahsedecek olan dizi ilgi çekeceğe benziyor. 
CASTLEVANIA
Dördüncü sezonu ile gelen Castlevania, Castlevania adını kullanmakta olan popüler video oyun serisinden uyarlanmıştır. 
Animeseverlerin merakla beklediği Castlevania'nın dördüncü sezonu 13 Mayıs Perşembe günü Netflix ekranlarında seyirci ile buluşacak. 
THE KOMINSKY METHOD
28 Mayıs Cuma günü üçüncü sezonu ile seyirci karşısına çıkacak olan The Kominsky Method oyuncu koçu olan Sandy Kominsky ile Sandy'nin en yakın arkadaşının hikayelerini anlatmaktadır. 
İlk iki sezonu büyük ilgi gören dizide yeni maceraların hız kesmeden devam edeceği söylenebilir. YORUMLAR

  • 0 Yorum