Open Your Eyes dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?

Önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkacak olan Open Your Eyes dizisi hakkında detaylar... Polonya imzası taşıyan Open Your Eyes dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Detaylar haberimizde...

Open Your Eyes dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır?
Editör: Senem Kara
24 Ağustos 2021 - 09:00

OPEN YOUR EYES DİZİSİ HAKKINDA

Open Your Eyes Netflix tarafından ilk kez 25 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanacak olan bir Netflix Polonya orijinal içeriğidir.
Oyuncu kadrosunda Maria Wawreniuk, Ignacy Liss, Wojciech Dolatowski, Klaudia Koscista ve Michal Sikorski gibi isimlerin yer aldığı 10 bölümlük dizinin senaryosunu ise Kasper Bajon, Milena Dutkowska ve Igor Brejdygant kaleme almıştır.
Ayrıca yönetmen koltuğunda Adrian Panek ve Anna Jadowska’nın oturduğu Open Your Eyes dizisinin orijinal adının Otworz oczy olduğu bilinmektedir.
Polonya imzalı olan aynı zamanda gerilim, gizem ve dram türü ile seyirci karşısına çıkacak olan Open Your Eyes 2021 dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

OPEN YOUR EYES KONUSU

Ölümcül bir kazanın ardından hafızasını kaybeden genç bir kızın hafıza kaybı kliniğinde hayatını yeniden kurmaya çalışma hikayesine değinen Open Your Eyes dizisinin konusuna dair detaylar şu şekildedir…
Julia isimli genç bir kız ailesinin ölümüne neden olan trajik bir kazadan sonra kendisini bir hafıza kaybı tedavi merkezinde bulmuştur.
Bu hafıza kaybı merkezinde diğer hastalar ile bağ kurmaya başlayan Julia aynı zamanda burada kendisine yol gösteren Adam isimli bir çocuk ile tanışmıştır.
Diğer yandan fazlası ile gerçekçi rüyalar görmeye başlayan genç kız bu hafıza kaybı merkezinin alışılmışın dışında tedavinin sorgulamasını yapmaya başlamıştır.
Bu sorgulamalar sonucunda gerçeği keşfetmek isteyen Julia bu merkezden kaçmak için çaba göstermektedir ancak içerisinde bulunduğu dünya tahmin ettiğinden de farklıdır.

OPEN YOUR EYES OYUNCU KADROSU VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

İlerleyen günlerde izleyici karşısına çıkacak olan Open Your Eyes dizisinde yer alan oyuncular şu şekildedir:
Maria Wawreniuk – Julka
Ignacy Liss – Adam
Michał Sikorski 
Wojciech Dolatowski 
Klaudia Koścista 
Zuzanna Galewicz 
Marta Nieradkiewicz 
Sara Celler Jezierska
Pola Król 
Marcin Czarnik 
Martyna Nowakowska 

 
 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum