Red Kit geri dönüyor! Sevilen çizgi dizinin yeni versiyonu hakkında detaylar nelerdir?

Yayın hayatına yeniden başlayacak olan Red Kit hakkında detaylar nelerdir? Düldül ve Rin Tin Tin'i özleyenler bu haberimiz tam size göre! Detaylarsa haberimizde...

Red Kit geri dönüyor! Sevilen çizgi dizinin yeni versiyonu hakkında detaylar nelerdir?
Editör: Senem Kara
11 Mayıs 2021 - 03:00
Belçikalı karikatürist Morris tarafından 1923 ve 2001 yılları arasında çizilen aynı zamanda çok satan efsane kitaplar arasında yer alan Red Kit çizgi roman serisi yeni bir seri olarak geliştirilmeye başlandı. Fransız bir şirket ve ünlü oyuncu Michael Youn'ın ortaklaşa hazırlamaya başladığı Red Kit çizgi film konusunun ise bilindiği üzere Amerika'nın Vahşi Batı'sında yalnız bir kovboy olan Red Kit' in etrafında dönen hikayelerden oluşacağı tahmin edilmektedir.

RED KİT'İN RESMİ İSMİ HENÜZ AÇIKLANMADI 

Sevilen dizinin izleyici ile buluşacağı haberleri birçok kişiyi sevindirmeye yetti ancak dizinin isminin Red Kit mi yoksa başka bir şey mi olacağı henüz bilinmiyor. 

SEVİLEN ÇİZGİ DİZİ RED KİT YENİDEN BAŞLIYOR

Bir dönemin en çok sevilen çizgi filmleri arasında yer alan Kovboy Red Kit yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Efsane çizgi film Red Kit'in yeniden başlayacak olması ise sevenlerini bir hayli sevindirdi. 
Bir neslin büyürken sıklıkla izlediği Red Kit maceraları devam etmeye hazırlanıyor. Çalışmaları başlayan yapımın ise içeriğine dair henüz bir bilgi verilmediği bilinmektedir. 
Diğer yandan yapımını Federation Entertainment'in üstlenmiş olduğu dizinin yönetmeninin ise dünyaca ünlü oyuncu Michael Youn olacağı edinilen bilgiler arasında yer almaktadır. 

RED KİT MACERALARI İZLEYİCİ İLE NE ZAMAN BULUŞACAK? 

Ayrıca Red Kit'in yeni bölümlerinin ne zaman hazır olacağı, bölümlerin ne zaman ve nerede yayınlanacağına dair de bir bilgi yoktur. 
Ancak yeni yapımda sevilen karakterlerin korunduğu yani Daltonlar, Rantanplan, Pat Poker ve Calamity Jane gibi karakterlerin yer alacağı bilinmektedir. 
YÖNETMEN MICHAEL YOUN DİZİ HAKKINDA NELER SÖYLEDİ? 
Diğer yandan yönetmen Michael Youn şu açıklamada bulunmuştur: "Çizgi romanların büyük bir hayranı olarak bu maceranın bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım ve izleyiciler ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
FRANSIZ ŞİRKETİN KURUCUSU PASCAL BRETON HANGİ AÇIKLAMADA BULUNDU? 
Pascal Breton açıklamasında şu ifadelere yer verdi:" Üretmek, çocukluk hayallerini gerçekleştirmektir. Bugün sahip olduğumuz hayali bir dünyada, yetenekli Michael Youn'la Red Kit ve Daltonların efsanevi evrenini tercüme etme fırsatımız harika bir şey ve dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.YORUMLAR

  • 0 Yorum