Sevenleri merak ediyor; ilgiyle takip edilen Fatma dizisinin 2. sezonu gelecek mi?

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Fatma dizisi hakkında detaylar... Konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, IMDb puanı kaçtır, 2. sezon tarihi belli oldu mu? İşte bütün soruların cevabı haberimizde...

Sevenleri merak ediyor; ilgiyle takip edilen Fatma dizisinin 2. sezonu gelecek mi?
Editör: Senem Kara
30 Nisan 2021 - 03:00
27 Nisan 2021 tarihinde ilk kez yayınlanan Fatma dizisi bir Netflix Türkiye orijinal dizisidir. Yayınlandığı günden itibaren en çok izlenen yapımlar arasında yerini alan dizideki başrol Fatma Burcu Biricik olarak karşımıza çıkmaktadır. 
Son zamanlarda yer aldığı diziler ile adını sıkça duyduğumuz Burcu Biricik'in izleyici yorumlarına göre bu projeyi de başarı ile üstlendiği görülmektedir. 
Ayrıca dizide yer alan diğer önemli isimlerin Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu, Ferit Kaya, Mustafa Konak ve Çağdaş Onur Öztürk olduğu görülürken dizinin senaryosunun Özgür Önürme tarafından yazıldığı bilinmektedir. 
Ayrıca yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu'num oturduğu Fatma IMDb puanı ise 7.7 olarak belirlenmiştir. Netflix Türkiye'nin yepyeni orijinal dizisi Fatma'yı izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 

FATMA DİZİSİ KONUSU

Fatma dizisi konusu temizlik işleri ile ilgilenen Fatma karakterinin hayatının, bir süre önce hapishaneden çıkan ancak ortalarda görünmeyen kocası Zafer'in kaybı nedeni ile bir anda alt üst olmasını anlatmaktadır. 
Kocasını aramaya başlayan Fatma kendisini beklenmedik bir cinayetin içinde bulurken diğer yandan kocası Zafer'in birtakım karanlık işler ile bağlantılı olduğunu öğrenmiştir. 
Bu bağlantıyı öğrenmesi ile hayatı tehlikeye giren Fatma'nın ise hayatta kalabilmek için yapması gereken şey can almaya devam etmektir. 
Cinayetlere devam eden ancak artık bu durumu hayatında yaşadığı zorluklara karşı bir intikam olarak gören Fatma cinayet işlerini sıradan bir iş olarak görmektedir. 
Bir yandan temizlikçi kadın olarak cinayet işlemeye devam eden ana karakter diğer yandan da kocasını aramayı ihmal etmemektedir. 

FATMA DİZİSİ OYUNCU KADROSU 

Başrolünde başarılı oyuncu Burcu Biricik'in yer aldığı dizide birçok oyuncu yer almaktadır. İşte diğer Fatma oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:
●    Burcu Biricik- Fatma Yılmaz 
●    Uğur Yücel- Yazar
●    Mehmet Yılmaz Ak- Bayram
●    Hazal Türesan- Emine/ Mine 
●    Olgun Toker- Sidar
●    Gülçin Kültür Şahin- Kadriye 
●    Deniz Hamzaoğlu- İsmail
●    Ferit Kaya- Zafer Yılmaz 
●    Çağdaş Onur Öztürk- Yusuf
●    Mustafa Konak- Oğuz
●    Şehsuvar Aktaş- Komiser
●    Melis Sezen- Hayat Kadını 
●    Ecem Uzun- Su

FATMA DİZİSİ 2. SEZONU HAKKINDA DETAYLAR 

Fatma 2. sezon gelecek mi soruları diziyi sevenler tarafından merak edilmektedir. 2. sezon hakkında Netflix'ten henüz resmi bir açıklama gelmemiştir. 
Ancak dizinin mini bir dizi olarak kaydedilmediği ve kısa süre içerisinde aldığı IMDb puanı göz önüne alındığında 2. sezonun gelmesi muhtemel gözükmektedir. YORUMLAR

  • 0 Yorum