Sevilen dizi Virgin River 3. sezon onayını aldı mı? Virgin River'in konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Netflix kütüphanesinde yerini alan Virgin River dizisi hakkında detaylar... Dizinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? IMDb puanı kaçtır? Yeni sezon gelecek mi? İşte detaylar...

Sevilen dizi Virgin River 3. sezon onayını aldı mı? Virgin River'in konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
10 Mayıs 2021 - 00:35

VIRGIN RIVER DİZİSİ HAKKINDA 

Yirmi kitaplık bir seriden uyarlandığı bilinen Virgin River dizisi bir Netflix orijinal dizisidir. Çok beğenilen ve izlenilen diziler arasında yer alan Virgin River dizisinin yaratıcılığını ve senaryosunu Sue Tenney üstlenmiştir. 
Yönetmenliğini ise Andy Mikita'nın yapmış olduğu dizinin drama ve romantik türde olduğu bilinmektedir. Ayrıca başrollerinde Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence ve Grayson Maxwell gibi isimlerin yer aldığı Virgin River IMDb puanı ise 7.5 olarak belirlenmiştir. 

VIRGIN RIVER KONUSU 

Virgin River, yakın bir zamanda dul kalmış olan Melinda Monroe'nin Kaliforniya'nın çok bilinmeyen ve yalnızca 600 kişinin yaşamakta olduğu Virgin River kasabasında pratisyen hemşire olarak işe başvurması ile başlamaktadır. 
Geçmişte yaşamış olduğu acıları geride bırakmak ve yeni bir başlangıç yapmak için Virgin River'ın büyük bir fırsat olduğu düşünen Melinda Monroe, bir süre sonra kasabada yaşama fikrinin düşündüğü kadar kolay olmadığını aynı zamanda Virgin River kasabasının gerçek bir yuva haline gelmesi için öncelikle kendisini iyileştirmesi gerektiğini fark etmiştir. 

VIRGIN RIVER OYUNCU KADROSU 

Netflix'te izleyici ile buluşan dizi Virgin River oyuncuları şu şekildedir:
●    Colin Lawrence – John ‘Preacher’ Middleton
●    Benjamin Hollingsworth – Dan Brady
●    Grayson Maxwell – Ricky
●    Martin Henderson – Jack Sheridan
●    Alexandra Breckenridge – Melinda Monroe
●    Annette O’Toole – Hope McCrea
●    Tim Matheson – Doc Mullins
●    Lauren Hammersley – Charmaine Roberts
●    Jenny Cooper – Joey Barnes
●    Lexa Doig – Paige Lassiter
VIRGIN RIVER DEVAM EDECEK Mİ?
Sevilen dizi Virgin River geçtiğimiz aylarda ikinci sezonu ile seyirci karşısına çıkmıştı. İkinci sezonunun birçok izleyici tarafından beğenilmesinin ardından ise Virgin River 3. sezonu gelecek mi diye sorulmaktadır. 
Yapılan açıklamaya göre ise Virgin River dizisinin üçüncü sezon onayını aldığı bilinmektedir. Diziyi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… YORUMLAR

  • 0 Yorum