Shazam 6 Güç filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Bir süper kahraman filmi olan Shazam 6 Güç filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? Detaylar haberimizde...

Shazam 6 Güç filminin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
04 Ağustos 2021 - 23:00

SHAZAM 6 GÜÇ FİLMİ HAKKINDA

Shazam 6 Güç Netflix Türkiye top 10 listesinde yerini alan bir Amerikan yapımı filmdir. Bir süper kahraman filmi olan Shazam 6 Güç’ün senaryosunu Henry Gayden kaleme almıştır.
Yönetmen koltuğunda ise David F. Sandberg’in yer aldığı filmin toplam uzunluğunun ise 2 saat 12 dakika olduğu görülmektedir. 
Ayrıca başrollerinde Mark Strong, Zachary Levi, Asher Angel, Djimon Hounsou ve Jack Dylan Grazer gibi isimlerin yer aldığı Shazam 6 Güç IMDb puanı 7.0 olarak belirlenmiştir.
“Shazam” adını söyleyerek şampiyon seçilen ve birtakım süper güçlere sahip olan ve süper kahramana dönüşmesine izin verilen Billy Batson’un maceralarını anlatan filmi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

SHAZAM 6 GÜÇ KONUSU

Sihirli sözcükleri söylediği anda dünyanın en güçlü ölümlüsü haline dönüşen süper kahraman Shazam süper kahraman olduğunda dünyanın güvenliği için çaba gösterirken normal hayatında okul gibi durumlar ile başa çıkmaya çalışmaktadır.
Peki ama Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklılığı, Zeus’un görkemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan ve bu güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile Shazam adını alan süper kahraman hangi maceralar ile izleyici karşısına çıkacak? 

SHAZAM 6 GÜÇ OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Zachary Levi – Shazam
Mark Strong – Dr. Sivana
Asher Angel – Billy Batson
Jack Dylan Grazer – Freddy Freeman
Adam Brody – Super Hero Freddy
Djimon Hounsou – Wizard
Faithe Herman – Darla Dudley
Meagan Good – Super Hero Darla
Grace Fulton – Mary Bromfield
Michelle Borth – Super Hero Mary
Ian Chen – Eugene Choi
Ross Butler – Super Hero Eugene
Jovan Armand – Pedro Peña
D.J. Cotrona – Super Hero Pedro
Marta Milans – Rosa VasquezYORUMLAR

  • 0 Yorum