The Swarm filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Bir kadının iflas etmek üzere olan çiftliğini kurtarmak için göstermiş olduğu çabayı izleyici ile buluşturan The Swarm filmi hakkında detaylar nelerdir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır, IMDb puanı kaçtır, film hakkında yapılan yorumlar nelerdir? İşte detaylar...

The Swarm filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
Editör: Senem Kara
10 Ağustos 2021 - 19:00

THE SWARM FİLMİ HAKKINDA

The Swarm Netflix bünyesine 6 Ağustos 2021 tarihinde dahil olmuş Fransız yapımı bir filmdir. İlk kez 29 Ağustos 2020 tarihinde vizyona giren The Swarm filminin ayrıca 2 milyon 800 bin euro bütçe ile çekildiği bilinmektedir.
Jerome Genevray ve Franck Victor tarafından kaleme alınan ve Just Philippot yönetmenliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosunda ise Sofian Khammes, Suliane Brahim, Raphael Romand, Marie Narbonne ve Stephen Castang gibi isimler yer almaktadır.
Orijinal adı La nuee olan The Swarm IMDb puanının ise 6.5 olduğu görülmektedir.

THE SWARM KONUSU

Bekar bir anne olan Virginie Hebrard çiftliğinin kurtulması için yenilebilen çekirge yetiştirmeye başlamıştır. Yüksek proteine sahip olan çekirgelerin üremesini sağlamak ise tahmin ettiğinden zor olmaktadır.
İflastan kurtulabilmek amacı ile çekirgeler ile garip bir ilişki içerisinde olmaya başlayan Virginie diğer yandan çekirgelerin kana fazlası ile düşkün olduklarını fark etmiştir.

THE SWARM OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Oyuncu kadrosunda Sofian Khammes, Suliane Brahim, Raphael Romand, Marie Narbonne ve Stephen Castang gibi isimlerin yer aldığı The Swarm filminde yer alan diğer oyuncular ve karakterleri şu şekildedir:
Suliane Brahim – Virginie Hébrard
Sofian Khammes – Karim
Marie Narbonne – Laura Hébrard
Raphael Romand – Gaston Hébrard
Stéphan Castang – Eleveur 1
Victor Bonnel – Kévin
Christian Bouillette – Duvivier
Renan Prévot – Luc
Vincent Deniard – M. Briand
Clément Bertani – Le livreur de sang
Guillaume Bursztyn – Eleveur 2
Thierry Calas – Le livreur de serres
Raphaël Liot – Coach de foot
THE SWARM YORUMLAR
Netflix Türkiye’de son günlerde en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başaran ve top 10 listesindeki yerini korumaya devam eden The Swarm filmi izleyiciler tarafından fazlası ile ilgi görmeye devam etmektedir.
Hikayesinin başarılı bir şekilde ilerlediği ve iyi çekilmiş olduğu düşünülse de yine de filmin sona ermesi ile birlikte pek çok kişinin izlediği için pişman olduğu görülmektedir. 
Genel itibari ile saçma bulunan The Swarm filmini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…YORUMLAR

  • 0 Yorum