TÜBİTAK personel alacak; başvuru şartları nelerdir?

TÜBİTAK KPSS şartsız personel alımı gerçekleştirecek. TÜBİTAK personel ilanı başvuru şartları nelerdir? TÜBİTAK personel alımı son başvuru tarihi nedir?

TÜBİTAK personel alacak; başvuru şartları nelerdir?
Editör: Özden Özmen
10 Mayıs 2021 - 21:00
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi’ne (MAM) bağlı “Enerji Enstitüsü” bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alınacak.

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI

TÜBİTAK personel ilanına göre KPSS şartı aranmıyor. Adaylarda aranan koşullar, çalışma yeri ve boş kadro sayısı ise şu şekilde;
TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 2 kişi - Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş veya 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak. Bir aya kadar kesintisiz saha görevlerinde çalışmak için engeli bulunmamak.
TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 2 kişi - Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş veya 2020-2021 Eğitim- Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.
TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 1 kişi - Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş veya 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.

TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 4 kişi - Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş veya 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak.
TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 2 kişi  - Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş veya 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 25 yaşından gün almamış olmak.
TÜBİTAK Ar-Ge Personeli; TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü, Ankara 1 kişi - Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak. Alanında araştırma ve geliştirme çalışmalarında en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak. Alanında yüksek lisans yapmış ya da doktora yapmış/yapıyor olmak. Bir aya kadar kesintisiz saha görevlerinde çalışmak için engeli bulunmamak.

TÜBİTAK PERSONEL İLANI SON BAŞVURU TARİHİ

TÜBİTAK personel ilanı son başvuru tarihi 12 Mayıs 2021.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum