Virgin River sevenlere müjde! Dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Netflix kütüphanesinde yerini alan Virgin River dizisi hakkında detaylar... Dizinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? IMDb puanı kaçtır? 3. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Virgin River sevenlere müjde! Dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu!
Editör: Senem Kara
06 Temmuz 2021 - 22:30

VIRGIN RIVER DİZİSİ HAKKINDA 

Yirmi kitaplık bir seriden uyarlandığı bilinen Virgin River dizisi bir Netflix orijinal dizisidir. Çok beğenilen ve izlenilen diziler arasında yer alan Virgin River dizisinin yaratıcılığını ve senaryosunu Sue Tenney üstlenmiştir. 
Yönetmenliğini ise Andy Mikita'nın yapmış olduğu dizinin drama ve romantik türde olduğu bilinmektedir. Ayrıca başrollerinde Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Colin Lawrence ve Grayson Maxwell gibi isimlerin yer aldığı Virgin River IMDb puanı ise 7.5 olarak belirlenmiştir. 

VIRGIN RIVER KONUSU 

Virgin River, yakın bir zamanda dul kalmış olan Melinda Monroe'nin Kaliforniya'nın çok bilinmeyen ve yalnızca 600 kişinin yaşamakta olduğu Virgin River kasabasında pratisyen hemşire olarak işe başvurması ile başlamaktadır. 
Geçmişte yaşamış olduğu acıları geride bırakmak ve yeni bir başlangıç yapmak için Virgin River'ın büyük bir fırsat olduğu düşünen Melinda Monroe, bir süre sonra kasabada yaşama fikrinin düşündüğü kadar kolay olmadığını aynı zamanda Virgin River kasabasının gerçek bir yuva haline gelmesi için öncelikle kendisini iyileştirmesi gerektiğini fark etmiştir. 

VIRGIN RIVER OYUNCU KADROSU 

Netflix'te izleyici ile buluşan dizi Virgin River oyuncuları şu şekildedir:
●    Colin Lawrence – John ‘Preacher’ Middleton
●    Benjamin Hollingsworth – Dan Brady
●    Grayson Maxwell – Ricky
●    Martin Henderson – Jack Sheridan
●    Alexandra Breckenridge – Melinda Monroe
●    Annette O’Toole – Hope McCrea
●    Tim Matheson – Doc Mullins
●    Lauren Hammersley – Charmaine Roberts
●    Jenny Cooper – Joey Barnes
●    Lexa Doig – Paige Lassiter
VIRGIN RIVER 3. SEZON NE ZAMAN?
Sevilen dizi Virgin River geçtiğimiz aylarda ikinci sezonu ile seyirci karşısına çıkmıştı. İkinci sezonunun birçok izleyici tarafından beğenilmesinin ardından ise Virgin River 3. sezonu gelecek mi diye sorular sorulmaktaydı.
Bu sorulara ise Netflix’ten cevap gecikmedi ve çok yakında yayınlanacak olan yapımlardan biri olan Virgin River 3. sezonunun 9 Temmuz 2021 tarihinde yani önümüzdeki cuma gününde seyirci ile buluşacağı haberini verdi…
Peki ama sevilen dizinin yeni bölümlerinde izleyicileri neler bekliyor? Bir kitap serisinden uyarlanan ve Netflix orijinal içeriklerinden biri olan Virgin River dizisini izleyeceklere şimdiden iyi seyirler… 


YORUMLAR

  • 0 Yorum