Yüksek puanıyla dikkat çeken Capitani dizisinin konusu nedir? 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Önceki yıllarda yayınlanmış olan ancak hala pek çok kişi tarafından izlenen yapımlardan biri olan Capitani dizisi hakkında detaylar... Capitani dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? IMDb puanı kaçtır? 2. sezon gelecek mi? İşte detaylar...

Yüksek puanıyla dikkat çeken Capitani dizisinin konusu nedir? 2. sezon tarihi belli oldu mu?
Editör: Senem Kara
12 Haziran 2021 - 03:00

CAPITANI DİZİSİ HAKKINDA

Gündemde yer alan Capitani dizisi Netflix Türkiye’de 11 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda bir sezon ve 12 bölümden oluşan dizinin Netflix sayesinde dünyaya açıldığı bilinmektedir.
Ayrıca Capitani dizisinin yönetmen koltuğunda Christophe Wagner otururken senaryosunu da yine Christophe Wagner ile Eric Lamhene ve Thierry Faber’in yazdığı bilinmektedir.
Oyuncu kadrosunda Luc Schiltz, Sophie Mousel, Claude De Demo, Konstantin Rommelfangen, Jules Werner, Joe Dennenwald ve Jil Devresse gibi isimlerin yer aldığı Capitani IMDb puanının ise 8.4 olarak belirlendiği bilinmektedir.

CAPITANI KONUSU

Luc Capitani adlı komiser bir Lüksemburg köyünde öldürülen 15 yaşındaki bir kızın şüphe dolu ölümünü araştırmakla görevlendirilmiştir.
Lüksemburg’da kırsal bir köy olan Manscheid köyünde bulunan genç kızın cesedi için görevlendirilmiş olan dedektif Luc Capitani buradaki insanların bir şeyler gizlediğinden emindir.
Burada yaşayan kuzeyli insanların koruyucu ve kapalı düşünceleri ile mücadele eden Luc Capitani bu zorlu görev sırasında istemeden de olsa genç ve cesur bir polis olan Elsa Ley’den yardım almaktadır.
Sırların, yalanların ve garip insanların içerisinde kalan polisler bir katilin peşine düştüklerinde aynı zamanda komiser Luc Capitani hakkında ilginç bir gerçekle de karşı karşıya kalmaktadırlar. Polisiye bir dizi olan Capitani’yi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler…

CAPITANI DİZİ OYUNCULARI VE CANLANDIRDIKLARI KARATERLER

Genç bir kızın katilinin peşine düşen Luc Capitani ve Elsa Ley’in yaşadıklarını anlatan Capitani oyuncuları şu şekildedir:
Luc Schiltz – Luc Capitani
Sophie Mousel – Elsa Ley
Claude De Demo – Tessy Kinsch
Joe Dennenwald – Joe Mores
Konstantin Rommelfangen – Steve Weis
Jules Werner – Mick Engel
Jil Devresse – Jenny Engel
Julie Kieffer – Manon Boever
Brigitte Urhausen – Carla Pereira
Timo Wagner – Frank Ferrone
Max Gindorff – Jerry Kowalska
Pierre Bodry – Claude Glodt
Luc Feit – Usch Trierweiler
Nicole Max – Christiane Ley
Esther Gaspart Michels – Lea Holmes
CAPITANI 2. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?
İlk olarak RTL 2 adlı kanalda yayınlanan Capitani dizisinin Netflix’e transfer olması sonucunda ikinci sezon onayı aldığı konuşulmaktadır.
Ancak yine de Capitani 2. sezon hakkında bir açıklama yapılmadığı bilinmektedir.YORUMLAR

  • 0 Yorum